AC300 Monitor pohybů (dýchacích) záruka 5 let 1
 • AC300 Monitor pohybů (dýchacích) záruka 5 let 2
 • AC300 Monitor pohybů (dýchacích) záruka 5 let 3
 • AC300 Monitor pohybů (dýchacích) záruka 5 let 4

Angelcare AC300 Monitor pohybů (dýchacích) záruka 5 let

Kód: 603000AC
Značka: Angelcare

Moderní digitální zpracování pohybů novorozence. Chůva, charakterizovaná spolehlivým bezporuchovým provozem bez falešných alarmů a dlouhou životností. Prodloužená záruka na 5 let. Angelcare ® hlídá pohyby vašeho miminka a [...]

  Produkt není určen k prodeji.

Moderní digitální zpracování pohybů novorozence. Chůva, charakterizovaná spolehlivým bezporuchovým provozem bez falešných alarmů a dlouhou životností. Prodloužená záruka na 5 let.

Angelcare ® hlídá pohyby vašeho miminka a v případě zástavy, pauze delší 20 vteřin, vás včas upozorní hlasitým alarmem. Hlasitý alarm také pomáhá stimulovat dítě k procitnutí. Angelcare ® software vyhodnocuje změnu chování miminka a při jeho opětovném pohybu sám vypne alarm a pokračuje v tichém monitorování.

Pohybovému ALARMU předchází tzv. pre-alarm, krátké varovné pípnutí alarmu. Po uplynutí dalších 5ti vteřin bez známek pohybů, spouští se ALARM. 
PZN.: miminkům často stačí uslyšet pípnutí prealarmu k jejich stimulaci, vytržení z hlubokého spánku a nadechnutí.

 • možnost nastavení citlivosti senzorových desek
 • hmotnost miminka NENÍ omezena
 • velikost postýlky NENÍ omezena
 • použitelné pod všechny zdravé dětské matrace vetně pěnových a kombinovaných

Angelcare AC300 Plus 2016 (AC300-2SP) se skládá z Kontrolní jednotky designu Anděla, umístěné u miminka a dvěma snímacími podložkami (každá 24x24 cm tl. 1cm) umístěnými pod matrací dítěte. Podložky (desky) jsou s Kontrolní jednotkou propojeny tenkým elektrickým kabelem a bezpečným konektorem Jack 3,5mm.

Jak Angelcare funguje?

Ať je děťátko vzhůru, nebo tvrdě spí, dva vysoce citlivé senzorické snímače v podložkách, umístěných pod matrací, zachycují jeho nepatrnou pohybovou aktivitu. Jestliže Angelcare ® neregistruje déle než 20 vteřin žádný pohyb, vyvolá ALARM. Díky nastavitelné funkci může každý pohyb zobrazit světelnou kontrolkou i zvukem.

Při monitoringu dítěte, prostřednictvím bezkontaktních snímačů pod matrací, nelze měřit ventilaci (dýchání), ani saturaci kyslíkem a plyny.
Fyzikálním projevem dýchání, který lze takto bezkontaktně měřit a následně vyhodnocovat je POHYB.

Při monitoringu jsou pohyby, zachycené senzory v podložkách (deskách), neustále předávány Kontrolní jednotce ke zpracování. Zde je signál digitalizován, porovnán a vyhodnocen. Software jednotky je vyladěn tak, aby obsluze poskytoval vždy 100% spolehlivé informace.
Inovativní technika chůvičky neustále monitoruje také sebe samu, umožňuje tak mimořádně spolehlivé používání.

Baterie:

Provoz Angelcare ® zajišťují běžně dostupné dvě AA alkalické 1,5V/LR6 baterie. Baterie jsou automaticky překontrolovány pokaždé, když je zařízení zapnuto a jsou kontrolovány i periodicky během používání. Jakmile se baterie blíží ke konci své životnosti, uživatel je včas upozorněn na jejich nezbytnou výměnu. Pípnutím i světelnou kontrolkou.

Pro koho je Angelcare AC300 vhodný?

 • Pro rodiče, kteří požadují pouze hlídání dýchacích pohybů dítěte, které spí v doslechu
 • Pro rodiče, kteří již mají nějaký babyphon (monitor zvuků) a potřebují péči doplnit o hlídání pohybů.
 •   Svůj babyphon jednoduše umístí vedle Angelcare AC300.  Případný alarm pak babyphon zachytí a přenese na přijímač, stejně jako každý jiný hluk z okolí dítěte.
 • Pro rodiče dvojčat:
 •   Hlídání dvojčat je jednoduché, bez propojování, pouhým použitím 2 Angelcare monitorů

Elektrosmog

Angelcare ® AC300 je napájen výhradně bateriemi, běžně dostupnými v elektru. Můžete používat ekologicky šetrné baterie "green".

Tento přístroj nemá funkci babyphonu - bezdrátové vysílačky, tedy nevysílá žádné elektromagnetické vlny, tedy emise elektrosmogu je nulová.

Mezinárodní ocenění a medaile

Díky svému konceptu, provedení, designu a mimořádné spolehlivosti, získávají kanadské monitory Angelcare®  nezávislá ocenění po celém světě (42 medailí).

Obsah balení

 • 2 snímací desky (1 pár), každá rozměru 24x24 cm tloušťky cca 1 cm, s instalovaným chráničem kabelů (Fix kit)
 • 1 dětská Kontrolní jednotka
 • 1 český a 1 originální tištěný Návod k obsluze

PROČ ZVOLIT ANGELCARE?  Jde o vysoce spolehlivé a ekologicky šetrné přístroje s dlouhou životností.