Deluxe - Koš na použité pleny s pedálem bezzápachový + 1 kazeta (AirSeal fólie) 1
  • Deluxe - Koš na použité pleny s pedálem bezzápachový + 1 kazeta (AirSeal fólie) 2
  • Deluxe - Koš na použité pleny s pedálem bezzápachový + 1 kazeta (AirSeal fólie) 3
  • Deluxe - Koš na použité pleny s pedálem bezzápachový + 1 kazeta (AirSeal fólie) 4

Angelcare Deluxe - Koš na použité pleny s pedálem bezzápachový + 1 kazeta (AirSeal fólie)

Kód: 180500AC
Značka: Angelcare

Praktická a oblíbená součást výbavy. Nový design  DELUXE, štíhlý 70 cm vysoký, stabilní koncept koše pro snadné použití s dítětem v náručí. Snadná manipulace - ovládání víka pedálem - vám přináší nejen užitek, [...]

  Produkt není určen k prodeji.

Praktická a oblíbená součást výbavy. Nový design  DELUXE, štíhlý 70 cm vysoký, stabilní koncept koše pro snadné použití s dítětem v náručí. Snadná manipulace - ovládání víka pedálem - vám přináší nejen užitek, ale i radost z používání. :-) Koš pojme cca 38 plen (celá kazeta pak +/- 180 plenek)

Univerzální velikost kazety (náhradní náplně), vícevrstvá stěna pytle - technologie AirSeal®

Náhradní kazety (Refill) jsou univerzální pro všechny velikosti plen. Široké ústí 112 mm vám umožní použítí koše i pro maxi velikosti plen. Použitý materiál pytle je patentovaný 5-ti vrstvý polyethylen s oxygenovou – kyslíkovou – dezinfekční barierou. Stěna je tak absolutně zápachu nepropustná. Nepoužívá se parfémace.

1 Refill pojme až 180 plenek

Vyrobeno ve Francii

Angelcare ® koš na pleny je šetrný k životnímu prostředí díky malé spotřebě plastiku. Jeden "buřtík (pytlík) naplníte několika plenkami a sami si určíte, kdy jej uzavřít a oddělit z koše.

Videa