Ewan - uspávací ovečka - šedá 1
  • Ewan - uspávací ovečka - šedá 2
  • Ewan - uspávací ovečka - šedá 3
  • Ewan - uspávací ovečka - šedá 4
  • Ewan - uspávací ovečka - šedá 5
  • Ewan - uspávací ovečka - šedá 6
  • Ewan - uspávací ovečka - šedá 7

Sweet dreamers Ltd Ewan - uspávací ovečka - šedá

Kód: SD-011
Značka: Sweet dreamers Ltd

Ewan® uspávací ovečka již uspává tisíce kojenců a batolat po celém světě Heboučká plyšová ovečka Ewan® kombinuje spolu s uklidňujícím růžovým světlem 4 reálné konejšivé zvuky doprovázené skutečným zvukem srdečního [...]

  Produkt není určen k prodeji.

Ewan® uspávací ovečka již uspává tisíce kojenců a batolat po celém světě

Heboučká plyšová ovečka Ewan® kombinuje spolu s uklidňujícím růžovým světlem 4 reálné konejšivé zvuky doprovázené skutečným zvukem srdečního tepu. Díky tomu vytváří pocit klidu a bezpečí, který rychle přivede děťátko do klidného spánku. Děti a rodiče milují ovečku Ewan® nejvíce ze všech!

Zvuk srdce i zvuky prostředí, které miminko vnímalo před narozením jsou autentické, žádné počítačové simulace! Výzkum dětských lékařů prokázal, že tyto zvuky mají velmi uklidňující účinky a mohou pomoci uklidnit i děti, které trápí i bolesti způsobené kolikou. Vysavač, déšť, harfa nebo děložní sekvence, tyto 4 odlišné reálné nahrávky jsou kombinované se zvukem srdečního tepu maminky, což poskytne miminku ještě větší pocit bezpečí a klidu. Tyto zvuky hrající po dobu 20 minut, jsou všechny zaznamenané při nízké frekvenci 125 Hz. Tak, jak je dítě může převážně slyšet, když je v děloze. 125 Hz je uklidňující rozsah šumu - což je důvod, proč tyto zvuky fungují tak dobře a přenesou "maličké" do spánku.

Uklidňující růžové světlo, které uspávací ovečka Ewan vydává společně s vybraným zvukem, pomáhá ještě rychleji převést miminko do říše snů… Výzkum ukázal, že děti jsou klidnější i díky růžové okolní záři, kterou vnímali ještě před narozením, proto byla přirozenou volbou pro barvu světla ovčího bříška Ewana.

Ovečku Ewan® lze používat jak doma - dětská postýlka, kolébka .. tak i venku, když může být připevněna ke kočárku nebo autosedačce pomocí ocásku, který je na suchý zip. Ocásek je také
skvělý pro zajištění dudlíku, kousátka nebo hračky, která by jinak mohla vypadnout z postýlky nebo kočárku.

Zvuky:

  • tlukot srdce + děložní zvuky
  • tlukot srdce + vysavač
  • tlukot srdce + harfa
  • tlukot srdce + déšť

Doba hraní: 20 minut
Aktivace zvuku: stisknutím tlačítka, které je v každé ze 4 nožiček
Napájení: baterie 3xAAA (nejsou součástí balení), ne dobíjecí
Vhodné od: narození

Videa