Priam Seat Lux JS Wings+podvozek Trekking 2018 1
  • Priam Seat Lux JS Wings+podvozek Trekking 2018 2
  • Priam Seat Lux JS Wings+podvozek Trekking 2018 3

Cybex Priam Seat Lux JS Wings+podvozek Trekking 2018

Kód: 516211061
Značka: Cybex

Jeremy Scott je posledním rebelem mezinárodního světa módy. Jeho tvorba dokáže přitáhnout a je tím nejžhavějším tématem mezi stylovou elitou. Při své druhé spolupráci se CYBEXem Scott znovu napíná své revoluční svalstvo a [...]

DPH % 21%
Cena bez DPH 39 246,-
Cena s DPH 47 490,-

Vážení zákazníci, tento produkt je možné objednat pouze s osobním odběrem.

Dostupnost

DODÁNÍ: Na objednání

Není SKLADEM

Přidat poznámku k položce

Stornovat poznámku

Jeremy Scott je posledním rebelem mezinárodního světa módy. Jeho tvorba dokáže přitáhnout a je tím nejžhavějším tématem mezi stylovou elitou. Při své druhé spolupráci se CYBEXem Scott znovu napíná své revoluční svalstvo a mění paradigmata tak, že přináší nebe dolů na zem. Slogan kolekce "Adults Suck Then You Are One" a jeho ikonická křídla se zlatým zdobením ostře kontrastují s klasickou černou barvou kolekce. Vzrušující souznění Scottova pop-artu a průkopnického funkčního designu firmy CYBEX - nebesky-ďábelské setkání!

KOLEKCI NELZE ZAKOUPIT PROSTŘEDNICTVÍM E-SHOPU. 
NÁKUP MOŽNÝ POUZE V NAŠICH KAMENNÝCH PRODEJNÁCH.


LUX SEAT A PODVOZEK
Od narození až do 17 kg (cca 4 roky)

CYBEX PRIAM Lux Seat z kolekce Jeremy Scott přichází s otočnou sportovní nástavbou, umožňující dítěti sedět po či proti směru jízdy. Polohování s pozicí zcela vleže lze obsluhovat pouze jednou rukou, takže je nástavba perfektní již od narození. Zlatá křídla navíc dodávají extra šmrnc, který je nemožné přehlédnout.

 

Videa