Fusak zimní NATURE Grey Melange 1
  • Fusak zimní NATURE Grey Melange 2
  • Fusak zimní NATURE Grey Melange 3
  • Fusak zimní NATURE Grey Melange 4

EasyGrow Fusak zimní NATURE Grey Melange

Kód: 16876EG
Značka: EasyGrow

 Fusak zimní NATURE Grey Melange Jedinečný fusak s péřovou výplní a dokonalým zpracováním je vodě i větru odolný a vašemu dítěti zajistí teplo a pohodlí za jakéhokoli počasí.  Ochranu hlavičky dítěte zaručuje kapuce [...]

  Produkt není určen k prodeji.

 Fusak zimní NATURE Grey Melange

Jedinečný fusak s péřovou výplní a dokonalým zpracováním je vodě i větru odolný a vašemu dítěti zajistí teplo a pohodlí za jakéhokoli počasí.  Ochranu hlavičky dítěte zaručuje kapuce se snímatelným lemem z umělé kožešinyVnitřní tkanina z biobavlny je prodyšná a příjemná na dotek, flanelový polštářek pod hlavičku poskytuje spícímu dítěti maximální pohodlí.
Díky své velikosti fusak využijete pro děti od narození až do cca 4 let. Je vhodný nejen do kočárků, ale i např. do dětských vozíků za kolo, v zimě do saní či jako spací pytel do postýlky.
Fusak je možné i zcela rozepnout a použít jako měkkou hrací deku. Otvory v zadní části umožňují protažení bezpečnostních pásů. Protiskluzová zadní strana pomáhá udržet fusak na svém místě. Fusak je možno prát v pračce a sušit v sušičce.

Rozměry: šíře 52 cm, délka 98-130 cm
Vodní sloupec: 3000 mm, prodyšnost: 3000g/m2/24h.

Složení:

  • Vnější tkanina: 100% polyester
  • Podšívka: 100% biobavlna
  • Výplň: peří
  • Výplň spodní části: 100% polyester 

Výrobky norské firmy Easygrow jsou pro dítě bezpečné  a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Všude, kde je to možné, firma využívá organické textilní materiály. Textilní materiály, certifikované Öko Tex 100, neobsahují žádné nebezpečné látky zpomalující hoření. Voděodolnosti výrobků Easygrow je dosaženo s pomocí ekologické impregnace Bionic Finish Eco. 


 Akce - Sleva Nuk 20 % na vše

Akce od 19. 11. do 31. 12. 2019. Slevový kód a více info zde.

Sleva Akce NUK

 Akce - Philips AVENT plní přání…

Akce od 1. 11. do 20. 12. 2019. Slevový kód a více info zde.

Philips AVENT plní přání…