Super Viking sportovní sedačka Outdoor Navy 1
  • Super Viking sportovní sedačka Outdoor Navy 2

Emmaljunga Super Viking sportovní sedačka Outdoor Navy

Kód: 38911EM
Značka: Emmaljunga

Sportovní sedačka Emmaljunga Super Viking Outdoor 2019 Sportovní sedačka Pasuje na podvozek Super Viking. Je vhodná pro děti od 6. měsíce do 3 let. Kočárky Emmaljunga jsou bytelné, odolné, perfektně odpružené, a přitom lehké [...]

DPH % 21%
Cena bez DPH 6 290 ,-
Cena s DPH 7 611 ,-

Dostupnost

DODÁNÍ: Na objednání

Není SKLADEM

Přidat poznámku k položce

Stornovat poznámku

Sportovní sedačka Emmaljunga Super Viking Outdoor 2019

Sportovní sedačka Pasuje na podvozek Super Viking. Je vhodná pro děti od 6. měsíce do 3 let.

Kočárky Emmaljunga jsou bytelné, odolné, perfektně odpružené, a přitom lehké a snadno ovladatelné. Představují maximální bezpečí a luxusní pohodlí pro dítě i perfektní jízdní vlastnosti a lehkou řiditelnost, které ocení hlavně rodiče. Pro kočárky Emmaljunga jsou charakteristickými vlastnostmi pevná a zároveň lehká konstrukce, velký vnitřní prostor a nadčasový design. Obrovskou výhodou oproti jiným kočárkům jsou kvalitní potahové látky s ochranou proti slunečnímu záření SPF 50 ve snadno kombinovatelných barvách a s jedinečnými vlastnostmi. Potah kočárku tvořený materiálem Protex je vyroben tak, aby odpuzoval špínu a tekutiny – neproteče ani za vydatného deště a poradí si hravě s čímkoli od vylitého nápoje až po rozpatlanou zmrzlinu. Stačí umýt vodou – kočárek bude během několika vteřin nejen opět čistý, ale i zcela suchý.

  • Nastavitelné komfortní pásy. Vytvořili jsme 5-ti bodové bezpečnostní pásy, které vždy budou sedět velikosti Vašeho dítěte.
  • Prodloužení stříšky. Chrání Vaše dítě před slunečním zářením nebo jakoukoliv nepřízní počasí. Nyní s clonou a síťkou proti hmyzu.

Parametry:

  • Délka opěrky: 49 cm
  • Šířka opěrky: 28 cm
  • Šířka sedáku: 28 cm
  • Délka podnožky: 30 cm
  • Váha: 3,3 kg

Kočárky Emmaljunga lze nově prodávat i přes internet a také zasílat přepravní společností. Přesto Vám doporučujeme, abyste navštívili naši prodejnu a nechali si kvality této značky ukázat na vlastní oči. Zároveň si kočárek můžete osobně převzít, což je vždy ta lepší varianta.

Videa