VÝPRODEJ
Body Tuxedo White 3 - 6 m. 1
  • Body Tuxedo White 3 - 6 m. 2
  • Body Tuxedo White 3 - 6 m. 3

THE TINY UNIVERSE Body Tuxedo White 3 - 6 m.

Kód: TTU-25776
Značka: THE TINY UNIVERSE

Stylové chlapecké body  Toto body švédské značky The Tiny Universe vypadá jako opravdický smoking, ale je natolik pohodlné, že si v něm váš chlapeček užije každou party. Je vyrobeno z měkké a příjemné bavlny, která je na [...]

DPH % 21%
Cena bez DPH 950,-
Cena s DPH 1 150,-

Dostupnost

IHNED K ODESLÁNÍ

SKLADEM PRAHA

Přidat poznámku k položce

Stornovat poznámku

Stylové chlapecké body 

Toto body švédské značky The Tiny Universe vypadá jako opravdický smoking, ale je natolik pohodlné, že si v něm váš chlapeček užije každou party. Je vyrobeno z měkké a příjemné bavlny, která je na hrudníku doplněna o knoflíky a plisé.

  • materiál: 100% bavlna
  • údržba: praní na 40 °C
  • barva: bílá

The Tiny Universe byla založena v roce 2010 ve Švédku a její vizí je vyrábět dětské zboží tak, aby plnilo nejen praktickou, ale také estetickou funkci. Produkty The Tiny Universe v sobě spojují kvalitu, funkčnost a čistý švédský design. Tyto kousky zaručeně zpříjemní každodenní činnosti jak dětem samotným, tak i jejich rodičům. V sortimentu The Tiny Universe naleznete na jedné straně příslušenství ke kočárkům, jako třeba luxusní fusaky s kožešinovým límcem nebo pláštěnky na kočárek, na straně druhé pak slavnostní oblečení pro miminka i větší děti. Objevte úžasné šaty s imitací peří či kožešiny, stylová body nebo overaly, které připomínají opravdový smoking!


 Akce sleva 30% na celý sortiment NUK

Akce od 21. 6. 2019 do 31. 7. 2019.

Sleva 30 procent NUK