DONE BY DEER Aktivní hrazdička Lalee

Neohodnoceno
Značka: DONE BY DEER
Oceněná hrazdička Done by Deer cenou Red dot – nyní s Lalee – je volně stojící a snadno se přizpůsobí Vašemu dítěti. Vezměte centrum aktivit a použijte ho na hrací podložce, v přebalovacím koutku, umístěte h...
Dostupnost Prodej ukončen
Možnosti doručení
Kód: 4123729DBD
3 024 Kč
DONE BY DEER Aktivní hrazdička Lalee
Neohodnoceno
Značka: DONE BY DEER

Oceněná hrazdička Done by Deer cenou Red dot – nyní s Lalee – je volně stojící a snadno se přizpůsobí Vašemu dítěti. Vezměte centrum aktivit a použijte ho na hrací podložce, v přebalovacím koutku, umístěte ho do postýlky nebo si ho vezměte sebou, když jdete ven. Nechte své dítě objevit jeho sladkou tvář v malém horském zrcátku nebo se bavte chytáním super měkké roztomilé Lalee. Poslechněte si sladký zvoneček z Birdeeho bříška a zvuky vrásnění měkkého kaktusu. Je tu také skryté zrcadlo k prozkoumání. Praktická dětská hrazdička se sladkou lamou je v jemných tónech pískové, modré a zelené. Hrazdička je dodávána v dárkové krabici, takže je to perfektní tip na dárek.

Včetně hraček a zrcátka.

Materiál: Látka: 100% polyester. Výplň: EVA pěna, křemenné sáčky s pískem, polyesterová vlákna (recyklovaná). Hračky: Látka: 100% polyester. Výplň: 100% polyesterová vlákna (recyklovaná).

Barva: Písková

Velikost: Š 45-80 cm, V 40-48 x 22 cm

Péče: hračky - otírejte měkkým vlhkým hadříkem, neponořujte do vody. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: