BabyBio zelená a máslová dýně z naší vlastní ekofarmy 2x130g

Neohodnoceno
Značka: BabyBio
Babybio Zelená a máslová dýně z naší vlastní ekofarmy 2x130g Vždy jsme si velice zakládali na dlouhodobém vztahu s našimi dodavateli bio surovin, ze kterých pro Vás vyrábíme produkty Babybio. Dnes jsme se p...
Dostupnost Na objednání
Možnosti doručení
Kód: 51037BI
89 Kč
BabyBio zelená a máslová dýně z naší vlastní ekofarmy 2x130g
Neohodnoceno
Značka: BabyBio

Babybio Zelená a máslová dýně z naší vlastní ekofarmy 2x130g

Vždy jsme si velice zakládali na dlouhodobém vztahu s našimi dodavateli bio surovin, ze kterých pro Vás vyrábíme produkty Babybio. Dnes jsme se při spoluvytváření francouzského ekologického zemědělství rozhodli pokročit ještě dále, a to převzetím 2 ekofarem v místě Pays de la Loire. Zde šetrně a ekologicky pěstujeme suroviny, které používáme do vybraných produktů z naší nabídky. Chceme tak i dalším generacím předat autentické chutě dobrých surovin.

  • Námi pěstovaná zelenina na vlastních farmách - kojenecká výživa bez přidané soli, bez mléka, bez lepku a bez zahušťovadla
  • Vyrobeno ve Francii
  • Zelenina 100% z našich farem Babybio
  • Výrobek ekologického zemědělství
  • Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 4. měsíce
  • Obsah 2x130 g

Vařeno v páře. Minimální trvanlivost do data uvedeného na horní straně obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Po otevření dobře uzavřete a skladujte v ledničce max. 48 hodin.

Příprava

Podávejte vlažné. Nepřisolujte.

Složení

Zelená dýně* 30 %, máslová dýně* 30* %, brambory* 20 %, voda z vaření, řepkový a slunečnicový olej*, bez přidané soli a zahušťovadel, bez lepku a mléka.
*Složky z ekologického zemědělství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: