Bebe-Jou Kovový stojan Click na vaničku 98 cm Pale Pink

Neohodnoceno
Značka: Bebe-jou
Kovový stojan na vaničku, termovaničku a koupací kyblík Bébé-Bubble má výšku 98cm, otvor na zavěšení ručníku a vytvořeno místo na mýdlo. Stojan je skládací a je vybavený inovativním Click systémem. Jen 2 kli...
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Kód: B220009
1 390 Kč
Bebe-Jou Kovový stojan Click na vaničku 98 cm Pale Pink
Neohodnoceno
Značka: Bebe-jou

Kovový stojan na vaničku, termovaničku a koupací kyblík Bébé-Bubble má výšku 98cm, otvor na zavěšení ručníku a vytvořeno místo na mýdlo. Stojan je skládací a je vybavený inovativním Click systémem. Jen 2 kliknutí a vanička je snadno a bezpečně umístěna na koupací stojan. Stejně snadno může být za pomoci kliknutí vanička ze stojanu odpojena. Také koupací kyblík Bébé-Bubble je možné na tento stojan umístit, takže vám stačí koupit jen 1 stojan a na něj umístit nejprve Bébé-Bubble a potom vaničku.

Stejně důležité jako správné držení těla při koupání je také mít všechno na dosah a nemuset od koupaného dítěte odcházet. Stojan Click od Bébé-jou je proto vybaven integrovaným držákem ručníku nebo župánku a místem pro položení mýdla nebo koupacích gelů a šampónů. Nikdy nenechávejte dítě při koupání bez dozoru.

Kovový stojan na vaničku, termovaničku a koupací kyblík Bebe-Bubble s výškou 98cm představuje spolu s vaničkou, koupacím kyblíkem Bebe-Bubblem a dalšími výrobky ucelený sytém pro koupání vašich dětí. Jejich bezpečnost byla přezkoušena největší autoritou v oboru zkušebnictví, německou zkušebnou TUV.

Hmotnost: 4,05 kg

Rozměry: sestavený k použití: 61,2x59,3x104 cm, složený k uložení: 61,2x9x114,6 cm

Dodávka obsahuje pouze stojan.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Bebe-Jou Kovový stojan Click na vaničku 98 cm Sepp Sky Green B2200055