Cybex LEMO Learning Tower Suede Grey | mid grey

Neohodnoceno
Značka: Cybex
Učící věž - doplněk k židli Lemo Interakce s dítětem je klíčová pro jeho vývoj a nejkrásnější vzpomínky na dětství se vytváří především ve chvíli, kdy s námi aktivně tráví čas nejbližší rodina. Stát se mal...
Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 523001326
2 090 Kč
Cybex LEMO Learning Tower Suede Grey | mid grey
Neohodnoceno
Značka: Cybex

Učící věž - doplněk k židli Lemo

Interakce s dítětem je klíčová pro jeho vývoj a nejkrásnější vzpomínky na dětství se vytváří především ve chvíli, kdy s námi aktivně tráví čas nejbližší rodina.

Stát se malým pomocníkem u přípravy večeře nebo hrát hry se sourozenci jsou jedněmi ze způsobů, jak rozvíjet důležité jazykové, kognitivní a sociální dovednosti a zároveň posilovat pouto mezi dětmi a jejich rodinou.

Sada Lemo Learning Tower se snadno připevní k židličce Lemo a jakmile je hra u konce, sadu lze díky dokonalé kompaktnosti snadno uložit. 

Sada Lemo Learning Tower je speciálně navržena tak, aby poskytovala podporu tělu dítěte a zvedala je do výšky adekvátní postavě rodičům.

Tím pomáhá začlenění dítěte do domácích činností, rozvíjí jeho smysl pro nezávislost a stimuluje učení.

Bez ohledu na to, jaké činnosti se dítě účastní, díky důmyslnému designu a protiskluzovým silikonovým podložkám zůstane souprava Lemo Lerning Tower vždy stabilní. Dítě tak může prozkoumat cokoliv v naprostém bezpečí.

V Cybexu navrhli chytrý systém, díky kterému jsou k připojení Lemo Learning Tower k židličce Lemo nutné pouze tři jednoduché kroky. Stejně snadná je i demontáž.

Snadno se přizpůsobí růstu vašeho dítěte, navíc není potřeba žádné nářadí - nastavení židle hravě zvládnete jednou rukou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Objevte svět luxusní elegance a bezpečnosti se značkou Cybex! Špičkové kočárky a autosedačky spojují inovativní design s nejmodernějšími technologiemi, aby Vaše dítě cestovalo v maximálním pohodlí a bezpečí. Objevte řadu produktů Cybex Platinum v čele s kočárkem Priam nebo populární řadu Gold s modely Balios S Lux a Talos S Lux.

Podobné produkty

Cybex LEMO Learning Tower Pearl Pink | light pink
2 090 Kč
523001320
Cybex LEMO Learning Tower Stone Blue | mid blue
2 090 Kč
523001322
Cybex LEMO Learning Tower Stunning Black | black
2 090 Kč
523001324
Cybex LEMO Learning Tower All White | white
2 090 Kč
523001328