Ki ET LA dětské sluneční brýle ROZZ 2-4 roky, fluo orange

Neohodnoceno
Značka: Ki ET LA
Kietla RoZZ jsou prémiové sluneční brýle vyvinuté francouzskými odborníky speciálně pro malé děti. Poskytují tu nejvyšší UV ochranu spolu s filtrem modrého světla v kvalitních polykarbonátových sklech. Jedin...
Dostupnost Na objednání
Možnosti doručení
Kód: R3SUNFLUOO
750 Kč
Ki ET LA dětské sluneční brýle ROZZ 2-4 roky, fluo orange
Neohodnoceno
Značka: Ki ET LA

Kietla RoZZ jsou prémiové sluneční brýle vyvinuté francouzskými odborníky speciálně pro malé děti. Poskytují tu nejvyšší UV ochranu spolu s filtrem modrého světla v kvalitních polykarbonátových sklech. Jedinečné jsou i díky své nerozbitnosti a ohebnosti, lehkému flexibilnímu rámu bez nebezpečných pantů a šroubů. Dokonalá ochrana i pro ty nejmenší děti.

 Dětské oči jsou na slunce velmi citlivé a zranitelné. Rohovka a obzvláště čočka ještě nejsou dostatečně vyvinuté, aby chránily sítnici. U dětí mladších než 1 rok až 90% UVA a 50% UVB přechází až k sítnici a způsobuje poškození, které se projeví až později. Čočka se vyvíjí až do věku 12 let dítěte. Proto je velmi důležité chránit oči dětí již od malička.

100% ochrana

Brýle Kietle mají 100% UVA, UVB, UVC filtr a jsou vybaveny polykarbonátovými ochrannými skly nejvyšší kategorie 43 Polykarbonátová skla používá Kietle proto, že mají kvalitnější filtr, než akrylátová skla. Brýle jsou vybaveny tzv. Blue bocker, což je filtr modrého světla, který redukuje prudké světlo. Skla jsou dostatečně veliká, aby zastínila celé okolí očí. Certifikováno podle evropských norem EN ISO 12312-1:2013/A1:2015.

Bezpečnost

Brýle Kietla jsou ohebné a nerozbitné. Obroučky se nezlomí a nevykroutí. Brýle nemají ostré panty a šrouby, dítě se tak nemůže zranit o žádné ostré nebo vyčnívající části.

Pohodlí

Obroučky jsou vyrobeny z lehkého a poddajného materiálu. Přizpůsobí se tvaru hlavy, netlačí na spánek, nos a dětská ouška. Odnímatelný pásek udrží brýle vždy správně nasazené. Možnost vložení dioptrických skel, informujte se u Vašeho optika.

Ekologické

Obroučky brýlý jsou plně recyklovatelné. Obal na brýle je vyroben z recyklovaného papíru. Materiálové složení:

  • Bez BPA
  • Polykarbonátová skla
  • Obroučky z TPEE (termoplatický elastomer)

Rozměry

  • Šířka brýlí: 109 mm 
  • Výška brýlí: 41 mm 
  • Délka stranic: 120mm

Obsah balení

  • Sluneční brýle
  • Papírová krabička
  • Nastavitelný pásek na brýle
  • Sáček na brýle vhodný i na čištění brýlí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: