Fusak celoroční FLEX 3-SEASON Grey Melange 1
  • Fusak celoroční FLEX 3-SEASON Grey Melange 2
  • Fusak celoroční FLEX 3-SEASON Grey Melange 3
  • Fusak celoroční FLEX 3-SEASON Grey Melange 4

EasyGrow Fusak celoroční FLEX 3-SEASON Grey Melange

Kód: 11516EG
Značka: EasyGrow

Fusak celoroční FLEX 3-SEASON Grey Melange Větru a vodě odolný fusak nejvyšší kvality s možností prodloužení až do 130 cm umožňuje celoroční použití. Antialergická výplň je teplá, lehká a vašemu dítěti zajistí teplo [...]

DPH % 21%
Cena bez DPH 3 793,-
Cena s DPH 4 590,-

Dostupnost

IHNED K ODESLÁNÍ

SKLADEM PRAHA

Přidat poznámku k položce

Stornovat poznámku

Fusak celoroční FLEX 3-SEASON Grey Melange

Větru a vodě odolný fusak nejvyšší kvality s možností prodloužení až do 130 cm umožňuje celoroční použití. Antialergická výplň je teplá, lehká a vašemu dítěti zajistí teplo za jakéhokoli počasí. Dokonalou ochranu hlavičky dítěte zaručuje kapuce se snímatelným lemem z umělé kožešiny. Vnitřní bavlněná tkanina je prodyšná a příjemná na dotek.
Díky své velikosti fusak využijete pro děti od narození až do cca 4 let. Je vhodný nejen do kočárků, ale i např. do dětských vozíků za kolo, v zimě do saní či jako spací pytel do postýlky. Fusak je možné i zcela rozepnout a použít jako měkkou hrací deku.
Otvory v zadní části umožňují protažení bezpečnostních pásů. Protiskluzová zadní strana pomáhá udržet fusak na svém místě.

Rozměry: šíře 52 cm, délka 98-130 cm
Vodní sloupec: 5000 mm, prodyšnost: 5000g/m2/24h.
Složení: vnější tkanina: 100% polyester, podšívka: 100% bavlna, výplň: 100% polyester.

Fusak je možno prát v pračce.

Výrobky norské firmy Easygrow jsou pro dítě bezpečné  a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Všude, kde je to možné, firma využívá organické textilní materiály. Textilní materiály, certifikované Öko Tex 100, neobsahují žádné nebezpečné látky zpomalující hoření. Voděodolnosti výrobků Easygrow je dosaženo s pomocí ekologické impregnace Bionic Finish Eco.