Joolz HUB+ Podvozek a sedátko l Awesome anthracite

Neohodnoceno
Značka: Joolz
NOVINKA JOOLZ HUB+ S REFLEXNÍMI PRVKY! Seznamte se s novým perfektně vypadajícím městským kočárkem Joolz Hub+ . Je kompaktním, ale zároveň velmi pohodlným. Stylový a lehký. Joolz Hub + byl vytvořen pro usn...
Dostupnost Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 900265JO
20 299 Kč
Joolz HUB+ Podvozek a sedátko l Awesome anthracite
Neohodnoceno
Značka: Joolz

NOVINKA JOOLZ HUB+ S REFLEXNÍMI PRVKY!

Seznamte se s novým perfektně vypadajícím městským kočárkem Joolz Hub+ . Je kompaktním, ale zároveň velmi pohodlným. Stylový a lehký.

Joolz Hub + byl vytvořen pro usnadnění městského života. Kočárek je záměrně úzký a dá se ovládat jednou rukou.

Díky tomu je zcela ideálním pro nákupy a pohyb v rušných ulicích. S většími zadními koly a pokročilým odpružením všech kol. Sluneční clona UPF50 + je větší než kdy jindy, takže vaše dítě je vždy chráněno před různými nepříznivými podmínkami. Můžete otevřít ventilaci ve sluneční cloně, abyste miminku zajistili neustálý přísun čerstvého vzduchu.

Joolz Hub+ má něco pro každou fázi rodičovství. K dispozici je prostorný a pohodlný hluboký díl. Adaptéry pro možnost instalace vaší autosedačky a také super útulný Cocoon nánožník, který zajišťuje Vašemu novorozenci ochranu v chladu a pohodlí.

8 pozitivních konstrukčních prvků:

• super pohodlná jízda

Joolz Hub+ byl vytvořen pro usnadnění života ve městě. Kočárek je záměrně úzký a lze ho ovládat jednou rukou. Díky těmto dvěma výhodám je zcela ideálním pro nákupy a pohyb v rušných ulicích měst. S většími zadními koly, pokročilým odpružením všech kol a s LED světly pro zlepšení viditelnosti. Dopřejte vašemu dětátku plynulejší a bezpečnější jízdu. Stylový Kočárek Joolz Hub+ spolu s hlubokým dílem, Cocoonem a autosedačkou zajistí vám i vašemu dítěti možnost zkoumat život velkoměsta v naprostém pohodlí.

• kompaktní skládání a přenos

Praktický a přenosný. Kočárek Joolz Hub+ je ideálním pro objevování rušného městského života. Není třeba demontovat sedadlo: jednoduše ho sklopíte a díky jeho popruhům lehce přehodíte přes rameno. A jste připravení vyrazit.

• řešení pro novorozence

Joolz Hub+ nabízí pro pro každou fázi vašeho rodičovství vždy něco. K dispozici je prostorný a pohodlný hluboký díl, adaptéry pro možnost instalace vaší autosedačky, a nebo super útulný Cocoon nánožník, který zajistí vašemu novorozenci ochranu v chladu a pohodlí.

• led osvětlení pro Vaši bezpečnost

A pokud se vaše plány protáhnou až do večerních hodin, budete díky integrovanému přednímu a zadnímu LED osvětlení krásně viditelní.

• kompaktní velikost

Kočárek je záměrně úzký, lze ho ovládat jednou rukou a to jsou super výhody, které činí Joolz Hub+ zcela ideálním na nákupy a pohyb v rušných ulicích měst.

• šest ergonomických poloh sezení

Kočárek nabízí super útulné sedátko, kde může dítě plně relaxovat, sedět nebo dokonce spinkat: tři polohy, kdy je otočené směrem k vám, a tři směrem k světu. Sklopte ho do roviny, zavřete ventilaci sluneční XXL clony a nastavte opěrku nohou pro jeho maximální pohodlí. Dopřejte tak miminku lepší podmínky pro pokojný spánek. Pro děti od 6měsíců až do 4let.

Joolz Hub+ umožňuje, že si Vaše děťatko může hovět směrem k vám nebo směrem k světu a tím mu zajisťuje dokonalý komfort.

• sluneční clona XXL s UPF 50+ a s ventilací

Sluneční clona UPF50 + je větší než kdy jindy, takže je Vaše dítě vždy chráněno před různými nepříznivými podmínkami. Abyste miminku zajistili neustálý přísun čerstvého vzduchu, můžete otevřít ventilaci ve sluneční cloně nebo ji můžete naopak zcela zavřít v případě, že se venku ochladí.

• s novými velkými koly

S velkými zadními koly, které zaručují nejpohodlnější jízdu s ultra snadným manévrováním jednou rukou. Joolz Hub+ projíždí rušnými ulicemi města s lehkostí a bez problémů.6. Ovládání jednou rukou

Rozměry a hmotnosti:

Joolz Hub včetně sedátka

délka: 84 cm

šířka: 51 cm

výška: 96–107 cm

Joolz Hub složený včetně sedátka

délka: 66,5 cm

šířka: 51 cm

výška: 33 cm

váha: 11,5 kg

 

Doživotní záruka Joolz

https://www.joolz.com/global/en/lifetime-warranty.html

Joolz nabízí doživotní záruku na tyto produkty: Joolz Aer, Joolz Hub+, Joolz Hub, Joolz Day+, Joolz Day³, Joolz Geo² a Joolz x Maxi-Cosi®.

Chcete-li získat nárok na doživotní záruku, stačí jen zaregistrovat svůj kočárek Joolz na adrese register.joolz.com do šesti měsíců od zakoupení a uchovat originální doklad o zakoupení včetně data nákupu. Registraci kočárku Joolz výslovně souhlasíte s podmínkami doživotní záruky. Vezměte prosím na vědomí, že záruka se vztahuje pouze na prvního majitele a je nepřenosná. Dostupnost doživotní záruky ve vaší zemi si prosím ověřte na našem webu.

Servis v případě doživotní záruky

Pokud chcete dát svůj kočárek Joolz k opravě v rámci doživotní záruky, budeme potřebovat tři věci: váš doklad o koupi včetně data zakoupení, certifikát doživotní záruky a jakoukoli formu vašeho průkazu totožnosti. Certifikát obdržíte po registraci svého kočárku Joolz na našem webu. Registraci musíte provést do šesti měsíců od zakoupení kočárku. Pokud se na opravu vztahuje záruka, uhradíme náklady na opravu nebo výměnu včetně nákladů spojených s dopravou kočárku z a do našeho servisního střediska. Pokud se na servis nevztahuje záruka, budete tyto náklady hradit vy. Doživotní záruka je omezena na zemi nákupu, což znamená, že byste měli jít do obchodu, kde jste kočárek původně zakoupili.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ať hledáte cestovní kočárek do letadla nebo plnohodnotný model do jakéhokoliv terénu, holandská značka Joolz Vás nezklame. Kočárek Joolz Day 5 nabízí nadstandardní pohodlí a lehké cestovní golfky Aer+ budou skvělým parťákem na dovolenou nebo výlety. Joolz přináší do světa rodičovství eleganci a praktičnost, ať už jste na procházce po parku nebo na cestách.

Podobné produkty

Joolz HUB+ podvozek a sedátko | Brilliant Black
20 299 Kč
900260JO
Joolz HUB+ podvozek a sedátko | Marvelous Green
18 499 Kč
900220JO
Joolz HUB+ podvozek a sedátko | Gorgeous Grey
18 499 Kč
900210JO
Joolz HUB+ Podvozek a sedátko l  Timeless taupe
20 299 Kč
900290JO