Kendal Nutricare Kendamil Premium 2 HMO+, 2,4 kg (3× 800 g), kreativní balení s dárkem

Neohodnoceno
Značka: Kendal Nutricare
Pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce do 1 roku. Ukažte dětem, že i učení může být zábava. Vystřihněte společně zvířátka, popadněte pastelky a vraťte zvířátkům...
Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 35343264KEN_BOX
1 439 Kč
Kendal Nutricare Kendamil Premium 2 HMO+, 2,4 kg (3× 800 g), kreativní balení s dárkem
Neohodnoceno
Značka: Kendal Nutricare
Kendal Nutricare Kendamil Premium 2 HMO+, 2,4 kg (3× 800 g), kreativní balení s dárkem
Akce

Pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce do 1 roku.

Ukažte dětem, že i učení může být zábava. Vystřihněte společně zvířátka, popadněte pastelky a vraťte zvířátkům barvy. Uvidíte, že svět bude rázem veselejší. Třeba přitom spolu vymyslíte i příběh, který by se mohl odehrát na každé správné pohádkové farmě. Nechte také malé nezbedy zahrát si na detektivy, kteří ztracená zvířátka vypátrají jen podle jejich stínů, a uvidíte, kolik legrace si spolu užijete. A navíc hrou přispějete k rozvoji kognitivních funkcí, které jsou pro vývoj dětí a jejich poznávání světa nesmírně důležité. Uvnitř na vás čeká malý dárek - balzám na rty a samozřejmě to nejdůležitější – 3× Kendamil Premium 2 HMO+ 800 g, pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce do 1 roku. Její recepturu inspirovanou mateřským mlékem odborníci na dětskou výživu zdokonalovali více než 60 let a vložili do ní to nejlepší z přírody. Jejím základem je jako u všech mlék této značky plnotučné mléko s přirozeným obsahem mléčného tuku.

 

Benefity

✓ Z plnotučného mléka s přirozeným obsahem mléčného tuku1 

✓ Oligosacharid mateřského mléka (3´GL)2 

✓ Prebiotika GOS a FOS 

✓ Obsahuje DHA3, 4 

✓ DHA rostlinného původu5 

✓ Esenciální mastné kyseliny (ALA a LA)4, 6 

✓ Obsahuje vitamíny C a D4, 7 

✓ Obsahuje jód4, 8 

✓ Bez palmového oleje, bez rybího tuku a bez sóji 

✓ Vyrobeno bez použití GMO9 

✓ Příjemná mléčná chuť 

 

1 Obsahuje 0,57 g mléčného tuku na 100 ml připravovaného mléka.  

2 3´galaktosyllaktóza je oligosacharid mateřského mléka, patřící do skupiny HMO (Human Milk Oligosaccharides)

3 DHA při denním příjmu 100 mg přispívá k normálnímu vývoji zraku u kojenců.  

4 Dle požadavku legislativy veškerá pokračovací mléka obsahují DHA, ALA, LA vitamíny C, D a jód. 

5 Z mikrořas Schizochytrium sp.  

6 Esenciální mastné kyseliny jsou potřebné pro normální růst a vývoj dětí. Příznivého účinku lze dosáhnout při příjmu 2 g kyseliny α-linolenové (ALA) a 10 g kyseliny linolové (LA) denně. 

7 Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému. 

8 Jod přispívá k normálnímu růstu dětí. 

9 Certifikováno. Geneticky modifikované složky/suroviny (dle legislativy) nebyly použity v jakékoliv fázi výroby potraviny včetně krmení pro hospodářská zvířata, od kterých je mléko získáváno. 

 

Složení:

Plnotučné mléko (107 g tekutého mléka na 100 g prášku), demineralizovaná syrovátková bílkovina (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), laktóza (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka) 3 %, sušené odstředěné mléko, koncentrát syrovátkové bílkoviny obohacený o alfa-laktalbumin (z mléka), citrát vápenatý, chlorid draselný, mléčnan vápenatý, citronan sodný, cholin bitartát, fruktooligosacharidy 0,2 %, chlorid hořečnatý, olej z mikrořas Schizochytrium sp., L-askorban sodný, hydroxid draselný, inositol, L-thyrosin, olej z Mortierella alpina, taurin, nukleotidy (cytidin-5'-monofosfát, sodná sůl uridin-5'-monofosfátu, adenosin-5'-monofosfát, sodná sůl inosin-5'-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5'-monofosfátu), L-fenylalanin, síran železnatý, síran zinečnatý, vitamín E, niacin, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, thiamin, riboflavin, vitamin A, vitamin B6, síran manganatý, jodid draselný, kyselina listová, seleničitan sodný, vitamin K, vitamin D3, biotin, vitamin B12.

Alergeny jsou vyznačeny tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: