Little Dutch Křikloun Racek – námořnický záliv

Neohodnoceno
Značka: Little Dutch
Malý racek si rád hraje s miminkami se svými škřekotajícími a praskajícími křídly. Tato hračka s měkkým mačkáním je perfektní první hračka, se kterou si vaše ratolesti mohou hrát. Je navržen tak, aby jej b...
Dostupnost Na objednání
Možnosti doručení
Kód: 8601LD
219 Kč
Little Dutch Křikloun Racek – námořnický záliv
Neohodnoceno
Značka: Little Dutch
Little Dutch Křikloun Racek – námořnický záliv
Výprodej

Malý racek si rád hraje s miminkami se svými škřekotajícími a praskajícími křídly.

Tato hračka s měkkým mačkáním je perfektní první hračka, se kterou si vaše ratolesti mohou hrát.

Je navržen tak, aby jej bylo možné snadno uchopit malými ručičkami, stimuluje smysly při mačkání a je slyšet vtipný zvuk.

Zaručený skvělý smích!

Zkombinujte mačkací hračku s dalšími předměty z naší kolekce Little Dutch Námořnický záliv, například s hudebním kolotočem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Little Dutch přináší do světa dětských her a zábavy kouzlo kvalitních hraček, které podporují rozvoj kreativity a představivosti. Pestré a lákavé panenky jsou nejen mimořádně roztomilé, ale také povzbuzují děti k příběhovému hraní a socializaci. Pro malé kuchaře a kuchařky nabízíme kuchyňky, které inspirují k vlastním kulinářským dobrodružstvím.

Domečky od Little Dutch jsou oázou zábavy a bezpečného prostoru pro hraní. Hračky Little Dutch jsou navrženy s důrazem na kvalitu a bezpečnost, aby poskytovaly rodičům klid a dětem radost ze hry. Umožněte svým dětem objevovat svět prostřednictvím kvalitních hraček Little Dutch.