AKCE VÝPRODEJ
Transporter podvozek + sedák Navy 1
  • Transporter podvozek + sedák Navy 2
  • Transporter podvozek + sedák Navy 3
  • Transporter podvozek + sedák Navy 4
  • Transporter podvozek + sedák Navy 5
  • Transporter podvozek + sedák Navy 6

Mutsy Transporter podvozek + sedák Navy

Kód: TRPNAVYBLUE
Značka: Mutsy

Mutsy Transporter je lehký kočárek od Mutsy a lze jej použít v kombinaci s hlubokým lůžkem, autosedačkou, nebo jako sportovní kočárek. Snadné ovládání, praktické použití a příznivá cena jsou jeho hlavními vlastnostmi. [...]

  Produkt není určen k prodeji.

Mutsy Transporter je lehký kočárek od Mutsy a lze jej použít v kombinaci s hlubokým lůžkem, autosedačkou, nebo jako sportovní kočárek. Snadné ovládání, praktické použití a příznivá cena jsou jeho hlavními vlastnostmi.

Použití
Kočárek Mutsy Transporter má nenafukovací velká kola díky nimž jej lze používat v terénu bez obav o propíchnutí duše. přední kola lze zaaretovat na pevno, což dodá kočárku větší stabilitu, tolik potřebnou v nerovném terénu. Ve městě, kde je potřeba více manévrovat a být více mobilní, stačí přední kola odaretovat, a díky otáčení o 360° projedete i úzkými uličkami hypermarketů či nákupních center.

Komfort
Hlavními charakteristikami této čtyřkolky je snadné používání, nastavení sedačky do lehu či výškově nastavitelná rukojeť. Pro malé děti je určena opěrka hlavičky (polštářek), který lze v případě potřeby odklopit. Součástí kočárku je též odnímatelné bezpečnostní madlo a velký nákupní koš. Ve složeném stavu je kočárek velice kompaktní a pro dosažení ještě menšího objemu lze odejmout během vteřiny všechna čtyři kola.

Rozměry
Šírka sedačky: 32cm
Hloubka sedačky: 20 cm
Délka opěrky zad: 48 cm
Váha kočárku: 11,3 kg
Rozměry složeného kočárku (v x š x d): 34×64×74 cm
Rozměry rozloženého kočárku (v x š x d): 84–113×64×81 cm
Maximální váha dítěte: 15kg

Kočárek je vhodný do města, terénu, na procházky.
Odpružený podvozek – kola.Nepřehlédněte letní akci - sleva po zadání kupónu