Difrax Nastavitelná kojenecká S-láhev 1-2-3 Natural 250ml

Neohodnoceno
Značka: Difrax
Difrax 1-2-3 S-lahvička je vhodná pro miminka od 3 měsíců, jak pro tekutou, tak i hustou stravu. Představuje ideálně vyváženou volbu v momentu, kdy je miminko krmeno mlékem, ale také rýžovou či cereální kaší...
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Kód: DF712
319 Kč –15 % 271 Kč
Difrax Nastavitelná kojenecká S-láhev 1-2-3 Natural 250ml
Neohodnoceno
Značka: Difrax
Difrax Nastavitelná kojenecká S-láhev 1-2-3 Natural 250ml
Výprodej
319 Kč –15 %

Difrax 1-2-3 S-lahvička je vhodná pro miminka od 3 měsíců, jak pro tekutou, tak i hustou stravu. Představuje ideálně vyváženou volbu v momentu, kdy je miminko krmeno mlékem, ale také rýžovou či cereální kaší nebo různými pyré. Speciální povlak savičky zajišťuje miminku snadný úchop savičky v ústech. Savička je přitom kulovitá, napodobující mateřský prs a miminko si na ni snadno zvykne. 1-2-3 S-lahvička má tři stupně dávkování pro výživu: tekutou/lehce zahuštěnou/zahuštěnou či hustou. Zacházení s dávkovačem je přitom velice jednoduché - uvolněním a šroubovitým pohybem volíte požadovanou polohu dávkovače. Antikolikový ventil na dně lahvičky zabraňuje vzniku vakua, vzduch se nemíchá s potravou, a tak se předchází žaludečním a střevním křečím nebo dávení dávení či zvracení.

  • S-láhev při krmení zcela zaplní savičku dítě nemůže přisát vzduch do bříška
  • Antikolikový systém zajišťuje přisávání vzduchu dnem lahvičky, vzduch se pak nemíchá s potravou jako u všech jiných řešení
  • Přirozeně tvarovaná savička je kojencem snadno přijímána, neboť mu tvarem připomíná maminčin prs.
  • Jedna lahvička pro různě hustou potravu.
  • Nastavitelný průtok pomocí kroužku Variflow, savička má na sobě značky pro usnadnění správného nastavení.
  • Změna nastavení je velice snadná, povolíte kroužek držící savičku na lahvi, pootočíte savičku tak, aby značka požadovaného průtoku (I, II, III) byla ve směru k nosu dítěte a kroužek zase utáhnete.
  • Všechny části jsou rozebiratelné a proto se velmi snadno čistí.

Tip pro Vás! Špička savičky 1-2-3 by měla mít štěrbinu. Pokud vidíte pouze 2 dírky, je možné, že silikonový materiál novosti stále drží u sebe. Palcem a ukazováčkem krátce stlačte špičku savičky. Přitom se silikonový materiál od sebe oddělí. Nyní dávkovací savička funguje správně!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: