Naty Plenky Naty 5 Junior 11 - 25 kg (22 ks) - NOVÉ BALENÍ

Neohodnoceno
Značka: Naty
Plenky Junior Eco by Naty jsou vhodné pro děti s hmotností 11-25 kg. Jsou velmi jemné na dotek a umožňují dítěti přirozené pohyby. Díky elastickým opakovaně použitelným lepícím páskům a jemné pružné části na...
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 455BS_NEW
325 Kč
Naty Plenky Naty 5 Junior 11 - 25 kg (22 ks) - NOVÉ BALENÍ
Neohodnoceno
Značka: Naty

Plenky Junior Eco by Naty jsou vhodné pro děti s hmotností 11-25 kg. Jsou velmi jemné na dotek a umožňují dítěti přirozené pohyby. Díky elastickým opakovaně použitelným lepícím páskům a jemné pružné části na zádech plenky dítěti perfektně padnou.

Vnější plášť plenky je z geneticky neupravovaného (GM freekukuřičného škrobu a je kompletně biologicky rozložitelný. Je stejně tak funkční jako plastové pláště v konvenčních plenkách, ale je výrazně šetrnější k dětské pokožce. Jedna z hlavních výhod plenek Eco by Naty, jelikož přirozená prodyšnost bránící vzniku podráždění pokožky.

Savé jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné celulózy a absorpčního gelu (kvůli savosti a nepropustnosti). Celulóza je získávána ze skandinávskévo dřeva a má certifikaci FSC. Jde o mezinárodní certifikaci, která zaručuje, že dřevo a potažmo papír pocházejí z šetrně obhospodařovaných lesů.

Ekologické plenky, které jsou certifikovány „OK Biobased“ - jedna z nejvíce náročných světových neziskových organizací, která tímto potvrzuje velké množství použitých obnovitelných surovin ve výrobě plenek.

50 – 60 % plenky Eco by Naty je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů, tzn. je okamžitě rozložitelné. Celá plenka se pak rozloží do 2 - 4 let, narozdíl od až 400 let u konvenčních plenek.

Eco by Naty je švédská značka certifikovaných ekologických výrobků pro děti, ale také např. dámských hygienických potřeb či přírodní kosmetiky. Je nositelem certifikace OK biobased, Oeko Tex a Ecocert.

Tip: Plenky nejsou běleny ani nijak parfémovány. Neobsahují žádný chlór, latex, TBT (tributyltin), barviva, ftaláty, dioxiny. Potisk plenky neobsahuje těžké kovy, nijak neohrožuje zdraví dítěte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: