15% sleva na značky Britax-Römer, Zopa a Cam. Kód: JARO15. Do 21.4.2024.

NUK posilovač pánevního dna

Neohodnoceno
Značka: NUK
NUK posilovač pánevního dna, diskrétní a pohodlná pomůcka pro poporodní cvičení Narození dítěte převrátí rodičům život vzhůru nohama. Přesto by novopečené maminky měly věnovat pozornost také svému tělu a je...
Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 10256366N
549 Kč
NUK posilovač pánevního dna
Neohodnoceno
Značka: NUK

NUK posilovač pánevního dna, diskrétní a pohodlná pomůcka pro poporodní cvičení

Narození dítěte převrátí rodičům život vzhůru nohama. Přesto by novopečené maminky měly věnovat pozornost také svému tělu a jeho potřebám.  Po porodu potřebuje ženské tělo nějakou dobu regenerovat, aby bylo zas jako dřív.  Velkou roli zde hraje pánevní dno. Je potřeba začít speciální postnatální cvičení, aby nadále plnilo svou důležitou funkci v těle. S NUK posilovačem pánevního dna mohou ženy jednoduše cvičit bez velké námahy.

Efektivní

S NUK posilovačem pánevního dna mohou maminky aktivně posilovat pánevní dno již pár týdnů po porodu.

Diskrétní

Ať už jste doma nebo venku, diskrétní pomůcku můžete používat během téměř jakékoli činnosti. Obsahuje kuličku, která s každým vaším pohybem vibruje – tato stimulace napomáhá aktivnímu vypracování svalstva.

Pohodlný

Jemný, hladký povrch a tvar podobný tamponu usnadňuje aplikaci a poskytuje pohodlné použití. Pomůcka má elastický provázek, za který jej jednoduše a bezpečně vytáhnete. NUK posilovač pánevního dna je vyroben z příjemného materiálu TPE a snadno se čistí.

Testováno porodními asistentkami

Porodní asistentky vidí NUK posilovač pánevního dna jako užitečný doplněk k poporodnímu cvičení a doporučily by ho novopečeným maminkám. Po prvním testování [1], které probíhalo po dobu několika týdnů, označilo 85 % dotazovaných porodních asistentek tento produkt jako „dobrý“ nebo „velmi dobrý“. 

  • K posílení pánevního dna po těhotenství a porodu 
  • Diskrétní trénink během dne 
  • Komfortní tvar podobný tamponu 
  • Testováno porodními asistentkami 
  • Vyrobeno v Německu 
  • 1 ks v balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: