Cybex PALLAS B2 I-SIZE Rumba Red | dark red

Neohodnoceno
Značka: Cybex
Pallas B2 i-Size: Autosedačka 2v1 pro rodiče, kteří myslí dopředu. Autosedačka je vybavená chytrým nastavitelným tlumícím štítem a přezkou, která se zapíná jediným zacvaknutím. Dokáže snížit počet poranění...
Dostupnost Na objednání
Možnosti doručení
Kód: 523001227
6 190 Kč
Cybex PALLAS B2 I-SIZE Rumba Red | dark red
Neohodnoceno
Značka: Cybex

Pallas B2 i-Size: Autosedačka 2v1 pro rodiče, kteří myslí dopředu. Autosedačka je vybavená chytrým nastavitelným tlumícím štítem a přezkou, která se zapíná jediným zacvaknutím.

Dokáže snížit počet poranění krku až o 40 %.

Lze ji přizpůsobit tak, aby sloužila až do 12 let věku dítěte.

Specifikace:

  • Věkový rozsah: Od >15 měsíců do 12 let
  • Výška dítěte: 76–150 cm
  • Hmotnost dítěte: Od přibližně 9 kg do 50 kg
  • Schvalovací předpis: UN R129/03

Zvýšená bezpečnost a funkčnost

Autosedačka 2v1 je ideální volbou pro rodiče, kteří uvažují dlouho dopředu: lehká autosedačka Pallas B2 i-Size. Důmyslně navržený tlumící štít snižuje zranění krku až o 40 % ve srovnání s tradičními 5bodovýmí pásy a nastavitelná spona, která se zapíná jedním zacvaknutím, zabezpečí vaše dítě během několika sekund. Když vaše dítě z tlumícího štítu vyroste, můžete jej snadno odstranit a autosedačku pak používat až do 12 let dítěte. Navíc nastavitelné sklápění opěradla se třemi individuálními nastaveními ISOFIX a libovolnou z 12 poloh opěrky hlavy vám pomůže přizpůsobit autosedačku tak, abyste našli ideální polohu, ve které bude vaše dítě sladce spinkat. Budou navíc dobře chráněné díky integrované ochraně při bočním nárazu. Díky praktickému držáku nápojů máte pití vždy po ruce.

Jak provádět údržbu:

Textilní potahy lze prát v pračce na 30 °C

Kompatibilní s:

Letní potah

Můžete ji používat déle než 10 let

Můžete ji používat déle než 10 let
 
Pallas B2 i-Size můžete používat od doby, kdy je vaše dítě ještě batole, až do doby, kdy dosáhne výšky 150 cm nebo 12 let. Jsou chráněné tlumícím štítem, který se odstraní, jakmile dítě vyroste nad 105 cm nebo jakmile váží 21 kg; potom je lze připoutat bezpečnostním pásem. Tuto autosedačku 2v1 můžete používat déle než 10 let.
 
Snižuje počet poranění krku až o 40 %¹
 
Pallas B2 i-Size má nastavitelný tlumící štít, který je navržený tak, aby snižoval riziko vážného poranění krku – síla nárazu se totiž chytře rozkládá na jeho velkou plochu. Dobře přiléhá k dítěti a zvyšuje tak jeho ochranu v případě předního nárazu – přesto však umožňuje volný pohyb horní části těla.
 
Zabezpečí dítě během několika sekund
 
Díky Pallas B2 i-Size budete nastupovat bez zbytečného stresu. Když rodiče vědí, že integrovaný nastavitelný tlumící štít ochrání jejich dítě během několika sekund, je to pro ně obrovská výhoda – mohou bez obav vyrazit na jakoukoli cestu. Dítě zabezpečíte pouhým jedním zacvaknutím a dotažením. A navíc s tím, jak dítě poroste, můžete zabezpečení velmi snadno upravovat.
 
 
¹V porovnání s běžnou sedačkou se systémem bezpečnostních pásů při čelním nárazu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Objevte svět luxusní elegance a bezpečnosti se značkou Cybex! Špičkové kočárky a autosedačky spojují inovativní design s nejmodernějšími technologiemi, aby Vaše dítě cestovalo v maximálním pohodlí a bezpečí. Objevte řadu produktů Cybex Platinum v čele s kočárkem Priam nebo populární řadu Gold s modely Balios S Lux a Talos S Lux.

Podobné produkty

Cybex PALLAS B2 I-SIZE Pure Black | black
6 190 Kč
523001225
Cybex PALLAS B2 I-SIZE Cobblestone Grey | dark grey
6 190 Kč
523001229
Cybex PALLAS B2 I-SIZE Blue Moon | navy blue
6 190 Kč
523001231