Cybex PALLAS B4 I-SIZE Cobblestone Grey | dark grey

Neohodnoceno
Značka: Cybex
Pallas B4 i-Size: Autosedačka 2v1 pro rodiče, kteří myslí dopředu. Autosedačka je vybavená chytrým nastavitelným tlumícím štítem a přezkou, která se zapíná jediným zacvaknutím. Dokáže snížit počet poranění...
Dostupnost Na objednání
Možnosti doručení
Kód: 523001245
6 690 Kč
Cybex PALLAS B4 I-SIZE Cobblestone Grey | dark grey
Neohodnoceno
Značka: Cybex

Pallas B4 i-Size: Autosedačka 2v1 pro rodiče, kteří myslí dopředu.

Autosedačka je vybavená chytrým nastavitelným tlumícím štítem a přezkou, která se zapíná jediným zacvaknutím.

Dokáže snížit počet poranění krku až o 40 %.

Lze ji přizpůsobit tak, aby sloužila až do 12 let věku dítěte.

Systém L.S.P. Systém Plus poskytuje zesílenou ochranu při bočním nárazu.

Specifikace:

  • Věkový rozsah: Od >15 měsíců do 12 let
  • Výška dítěte: 76–150 cm
  • Hmotnost dítěte: Od přibližně 9 kg do 50 kg
  • Schvalovací předpis: UN R129/03

Zvýšená bezpečnost a funkčnost díky zesílené boční ochraně

Autosedačka 2v1 je ideální volbou pro rodiče, kteří uvažují dlouho dopředu: lehká autosedačka Pallas B4 i-Size. Důmyslně navržený tlumící štít snižuje zranění krku až o 40 % ve srovnání s tradičními 5bodovýmí pásy¹ a nastavitelná spona, která se zapíná jedním zacvaknutím, zabezpečí vaše dítě během několika sekund. Když vaše dítě z tlumícího štítu vyroste, můžete jej snadno odstranit a autosedačku pak používat až do 12 let dítěte. Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P.) Systém Plus snižuje sílu bočního nárazu o více než 15 %². Navíc nastavitelné sklápění opěradla se třemi individuálními nastaveními ISOFIX a libovolnou z 12 poloh opěrky hlavy vám pomůže přizpůsobit autosedačku tak, abyste našli ideální polohu, ve které bude vaše dítě sladce spinkat. Díky praktickému držáku nápojů máte pití vždy po ruce.

Jak provádět údržbu:

Textilní potahy lze prát v pračce na 30 °C

Kompatibilní s:

Letní potah

Můžete ji používat déle než 10 let

Můžete ji používat déle než 10 let
 
Pallas B4 i-Size můžete používat od doby, kdy je vaše dítě ještě batole, až do doby, kdy dosáhne výšky 150 cm nebo 12 let. Jsou chráněné tlumícím štítem, který se odstraní, jakmile dítě vyroste nad 105 cm nebo jakmile váží 21 kg. Potom jsou připoutány bezpečnostním pásem. Tuto autosedačku 2v1 můžete používat déle než 10 let.
 
Snižuje počet poranění krku až o 40 %¹
 
Autosedačka Pallas B4 i-Size má nastavitelný tlumící štít, který je navržený tak, aby snižoval riziko vážného poranění krku – síla nárazu se totiž chytře rozkládá na jeho velkou plochu. Dobře přiléhá k dítěti a zvyšuje tak jeho ochranu v případě předního nárazu – přesto však umožňuje volný pohyb horní části těla.
 
Zabezpečí dítě během několika sekund
 
Díky Pallas B4 i-Size budete nastupovat bez zbytečného stresu. Když rodiče vědí, že integrovaný nastavitelný tlumící štít ochrání jejich dítě během několika sekund, je to pro ně obrovská výhoda – mohou bez obav vyrazit na jakoukoli cestu. Dítě zabezpečíte pouhým jedním zacvaknutím a dotažením. A navíc s tím, jak dítě poroste, můžete zabezpečení velmi snadno upravovat.
 
 
¹ V porovnání s běžnou sedačkou se systémem bezpečnostních pásů při čelním nárazu
² V porovnání se stejnou sedačkou bez systému lineární ochrany při bočním nárazu v testu bočního nárazu dle kritérií organizace ADAC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Objevte svět luxusní elegance a bezpečnosti se značkou Cybex! Špičkové kočárky a autosedačky spojují inovativní design s nejmodernějšími technologiemi, aby Vaše dítě cestovalo v maximálním pohodlí a bezpečí. Objevte řadu produktů Cybex Platinum v čele s kočárkem Priam nebo populární řadu Gold s modely Balios S Lux a Talos S Lux.

Podobné produkty

Cybex PALLAS B4 I-SIZE Pure Black | black
6 690 Kč
523001241
Cybex PALLAS B4 I-SIZE Rumba Red | dark red
6 690 Kč
523001243
Cybex PALLAS B4 I-SIZE Blue Moon | navy blue
6 690 Kč
523001247