Stokke Postýlka Sleepi™ Mini V3, White

Neohodnoceno
Značka: Stokke
Stokke Sleepi Mini. Jako první postýlka vašeho dítěte je Stokke Sleepi Mini vybavena uzamykatelnými kolečky, které umožňují jednoduché přesuny postýlky, aby vás mohla doprovázet do různých pokojů vašeho dom...
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 591302ST
9 599 Kč
Stokke Postýlka Sleepi™ Mini V3, White
Neohodnoceno
Značka: Stokke

Stokke Sleepi Mini.

Jako první postýlka vašeho dítěte je Stokke Sleepi Mini vybavena uzamykatelnými kolečky, které umožňují jednoduché přesuny postýlky, aby vás mohla doprovázet do různých pokojů vašeho domu.

Jak bude vaše miminko růst, lehce přeměníte Stokke Sleepi Mini na postýlku Stokke Sleepi.

Výška roštu je nastavitelná a plně se přizpůsobuje růstu vašeho dítěte.

Jakmile bude dítě dostatečně velké a začně objevovat okolní svět, můžete jednu stranu postýlky odejmout a podpořit jej ve volnosti a pocitu svobody.

Design Stokke Sleepi Mini je oválný s jemnými křivkami bez ostrých hran či rohů a je možné ho rozšířit a upravit na základní postýlku, která je ideální pro batolata, i na úplnou dětskou postel, která vašemu dítěti poskytne pohodlné spaní v noci a praktickou pohovku během dne.

Stokke Sleepi Mini lze přizpůsobovat podle růstu dítěte. Poskytuje vašemu dítěti optimální prostředí ke spánku po celé dětství.

Progresivní vlastnosti umožňují konfigurovat Stokke Sleepi Mini na postýlku v plné velikosti. Oválné, utišující, bezpečné a prostorné prostředí pro spánek vašeho dítěte. S použitím sady "prodloužení postýlky" ji lze rozšířit na dětskou postýlku v plné velikosti. Poskytuje vašemu dítěti pohodlnou postýlku v noci a praktickou pohovku přes den.

K montáži a nastavování postýlky Stokke Sleepi Mini je potřeba šestiboký klíč a šroubovák. Umožňuje snadnou montáž, demontáž a nastavování postýlky podle toho, jak vaše dítě roste. Rošt postýlky Stokke Sleepi Mini lze nastavit do čtyř různých výšek, a tak můžete rošt zvýšit, když je dítě ještě malé a snižovat jej jak dítě roste. Výškové nastavení roštu snižuje námahu ramenou a zad v oblasti kříže, a usnadňuje ukládání do postýlky a zdvihání dítěte z postýlky Stokke Sleepi.

Postýlka Stokke Sleepi splňuje veškeré mezinárodní bezpečnostní normy. Nabízí vám jistotu a klid v duši s tím, že vaše dítě není jen v bezpečí, ale také zajištěné v postýlce Stokke Sleepi.

Postýlka Stokke Sleepi je vyrobena z pevného a pružného bukového dřeva. Bukové dřevo je trvanlivé, pevné a pružné a tyto vlastnosti zajišťují bezpečnost vašeho dítěte a dlouho trvanlivost postýlky.

Rozměry (v x d v h)

Sleepi Mini: 87 x 82 x 67 cm
Sleepi Standard: 87 x 141 x 74 cm
Váha: 16,4 kg
Nosnost: 120 kg

Obsah balení:

  • postýlka Stokke Sleepi Mini
  • rošt na matraci
  • uzamykatelná kolečka
  • návod v českém jazyce

 

!!! Matrace a držák na nebesa se kupují samostatně. Není kompatibilní s držákem na nebesa vyrobeným před zářím 2022. !!!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Objevte dokonalý svět dětských produktů od značky Stokke, spojující eleganci a funkčnost. Ikonické produkty, jako jsou Tripp Trapp, Steps či Sleepi, jsou navrženy s důrazem na inovaci a pohodlí pro děti. S ikonickou Tripp Trapp získáváte více než jen  dětskou židličku – získáváte kousek designu, který roste s Vaším dítětem. Stokke Steps nabízí výjimečnou flexibilitu pro každý vývojový krok, zatímco postýlka Sleepi poskytuje dokonalý spánek v bezpečném a elegantním prostředí. Přineste do života Vašeho dítěte Stokke - kvalitu a péči v každém momentu.

Podobné produkty

Stokke Postýlka Sleepi™ Mini V3, Natural
9 599 Kč
591301ST
Stokke Postýlka Sleepi™ Mini V3, Hazy Grey
9 599 Kč
591303ST