Stokke Postýlka Sleepi™ V3, Hazy Grey

Neohodnoceno
Značka: Stokke
Postýlka vašeho dítěte je srdcem vašeho dětského pokoje. Měla by být krásná, funkční a především bezpečná a uklidňující pro vaše děťátko. Stokke® Sleepi™ je vyrobena z masivního evropského bukového dřeva a...
Dostupnost Na objednání
Možnosti doručení
Kód: 591403ST
15 999 Kč
Stokke Postýlka Sleepi™ V3, Hazy Grey
Neohodnoceno
Značka: Stokke

Postýlka vašeho dítěte je srdcem vašeho dětského pokoje.

Měla by být krásná, funkční a především bezpečná a uklidňující pro vaše děťátko.

Stokke® Sleepi™ je vyrobena z masivního evropského bukového dřeva a má nastavitelnou výšku, takže se přizpůsobí měnícím se potřebám vašeho rostoucího dítěte.

Progresivní vlastnosti umožňují konfigurovat Stokke Sleepi na postýlku v plné velikosti.

Oválné, utišující, bezpečné a prostorné prostředí pro spánek vašeho dítěte. 

Později lze Stokke Sleepi na jedné straně otevřít a umožnit větším dětem samostatně přistupovat do postýlky či z ní vylézat. Stokke Sleepi je díky tomu výrobkem, ze kterého vaše dítě vlastně nikdy nevyroste.

K montáži a nastavování postýlky Stokke Sleepi je potřeba šestiboký klíč a šroubovák. Umožňuje snadnou montáž, demontáž a nastavování postýlky podle toho, jak vaše dítě roste.

Rošt postýlky Stokke Sleepi lze nastavit do čtyř různých výšek, a tak můžete rošt zvýšit, když je dítě ještě malé snižovat jej jak dítě roste. Snižuje námahu ramenou a zad v oblasti kříže, ukládání do postýlky a zdvihání dítěte z postýlky Stokke Sleepi.

Postýlka Stokke Sleepi splňuje veškeré mezinárodní bezpečnostní normy. Nabízí vám jistotu a klid v duši s tím, že vaše dítě není jen v bezpečí, ale také zajištěné v postýlce Stokke Sleepi.

Postýlka Stokke Sleepi je vyrobena z pevného a pružného bukového dřeva. Bukové dřevo je trvanlivé, pevné a pružné a tyto vlastnosti zajišťují bezpečnost vašeho dítěte a dlouho trvanlivost postýlky.

Rozměry (v x d v h)
Sleepi Standard: 87 x 141 x 74 cm
Váha: 22,16 kg
Nosnost: 120 kg

Obsah balení:

  • postýlka Stokke Sleepi
  • rošt na matraci
  • uzamykatelná kolečka
  • návod v českém jazyce

 

!!! Matrace není součástí balení a dokupuje se samostatně. Není kompatibilní s držákem na nebesa vyrobeným před zářím 2022. Není kompatibilní s matrací vyrobenou mezi lety 2003 a srpnem 2022. !!!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Objevte dokonalý svět dětských produktů od značky Stokke, spojující eleganci a funkčnost. Ikonické produkty, jako jsou Tripp Trapp, Steps či Sleepi, jsou navrženy s důrazem na inovaci a pohodlí pro děti. S ikonickou Tripp Trapp získáváte více než jen  dětskou židličku – získáváte kousek designu, který roste s Vaším dítětem. Stokke Steps nabízí výjimečnou flexibilitu pro každý vývojový krok, zatímco postýlka Sleepi poskytuje dokonalý spánek v bezpečném a elegantním prostředí. Přineste do života Vašeho dítěte Stokke - kvalitu a péči v každém momentu.

Podobné produkty

Stokke Postýlka Sleepi™ V3, Natural
15 999 Kč
591401ST
Stokke Postýlka Sleepi™ V3, White
15 999 Kč
591402ST