Recaro autosedačka AVAN PRIME Silent Grey

Neohodnoceno
Značka: Recaro
RECARO Avan První anděl strážný Vašeho miminka.  Pro krátké i dlouhé cesty lze Avan snadno připoutat bezpečnostním pásem vozu nebo nasadit jedním kliknutím do dokoupitelné isofixové základny i-Size. První...
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 89030310050
6 499 Kč –50 % 3 199 Kč
Recaro autosedačka AVAN PRIME Silent Grey
Neohodnoceno
Značka: Recaro
Recaro autosedačka AVAN PRIME Silent Grey
Akce Výprodej
6 499 Kč –50 %

RECARO Avan

První anděl strážný Vašeho miminka. 

Pro krátké i dlouhé cesty lze Avan snadno připoutat bezpečnostním pásem vozu nebo nasadit jedním kliknutím do dokoupitelné isofixové základny i-Size.

První anděl strážný miminka.

Víkendový výlet s dítětem je vždy něco mimořádného. Především, rodiče jsou spokojeni, když jsou jejich děti ideálně chráněny v autě a na cestách. Kojenecká skořepinová sedačka Avan překonává všechny bezpečnostní požadavky a Vaše potomstvo má optimální ventilaci  díky inteligentním otvorům v korpusu sedačky. Pro  krátké nebo dlouhé cesty je možné náš Avan připevnit bezpečnostním pásem vozidla  nebo jediným kliknutím do volitelné základny i-Size. Jakmile dítě vyroste z kojenecké skořepinové sedačky, může být základna Avan / Kio Base použitá jako modulární systém s protisměrným zádržným systémem Kio do věku asi 4 let. Tak spolu absolvujete mnoho pěkných výletů.

BEZPEČNÉ ARGUMENTY PRO KAŽDOU JÍZDU

Intuitivní obsluha

Kojeneckou skořepinovou sedačku je možné několika málo úkony  připevnit na volitelnou základnu a znova ji snadno demontovat

Pěna sedadla

Perfektně se přizpůsobí tvaru těla Vašeho dítěte a nabízí tak komfort na vysoké úrovni

Patentovaný systém pásů HERO

Celek ramenních výplní, výplní  pásů a opěrky hlavy zamezuje překroucení a sklouznutí pásů – pro lehké a bezpečné zajištění dítěte

Novorozenecká vložka

Novorozenecká vložka poskytuje dítěti rovnou a ergonomickou polohu při ležení

Systém 3-bodového pásu

Intuitivní centrální nastavení pásů pomocí vedení pásů HERO podporuje bezpečné a jednoduché zajištění dítěte pásem

i-Size

Přeprava v protisměru podle nejnovější testovací normy UN R129 pro maximální bezpečnost

Advanced Side Protection (ASP)

Integrované chrániče absorbují síly při bočním nárazu

Výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů

Poskytuje jednoduché, individuální přizpůsobení se rostoucímu dítěti a podporuje ergonomické cestování

Flexibilní užívání

Je možné ji připevniť jedním kliknutím k základně i-Size nebo připoutat bezpečnostním pásem

Čalounění bepečnostních pásů

Zajistí snížené zahřívání v létě – nedochází tak k poškození citlivé dětské pokožky

Ergonomická rukojeť

Optimální tvar rukojeti pro ergonomické přenášení a nastavitelnost do více poloh

Modulární systém

Se základnou Avan / Kio Base je kojenecká skořepinová sedačka Avan v autě nainstalovaná jediným kliknutím. To rodičům v rychlém rodinném životě ulehčuje její připevnění a díky indikátorům, které znázorňují správnou instalaci, zvyšuje bezpečnost. Jakmile je dítě větší, může sa Avan / Kio Base používať s protisměrným zádržným systémem Kio až do věku asi 4 let. Pro dlouhotrvajíci radost a mnoho krásných cest a výletů.

Cirkulace vzduchu

Čerstvý vzduch zajišťuje dobrou náladu. Proto inteligentní otvory na vnější konstrukci a vložky ze síťoviny v potahu sedadla zabezpečují rovnoměnou cirkulaci vzduchu. Víc komfortu a pohody není možné. Áť už rychle k babičce nebo na dovolenou s celou rodinou - takto vždy děti zůstávají v dobré náladé. Nezáleží na tom, jak dlouho cesta trvá.

Nízká váha autosedačky 

S dítětem máte jako rodič vždy něco v náručí nebo v ruce. Kojenecká skořepinová sedačka Avan s váhou jen 4,1 kg se přepravuje zvlášť  snadno. Vychutnejte si čas  s batoletem a prožijte spolu nejhezčí chvíle.

Inteligentní zapínání pásů

Jednoduché a bezpečné zajištění pásů díky inteligentnímu zámku pásů: při vyndavání dítěte se zámek pásů překlopí dopředu a také tam zůstane. Dítě tedy při vkládání do autosedačky není posazené na zámek a rodiče mohou potomka bezpečně, pohodlně a s úsporou času připoutat.

 

Travel systém

Nechejte dítě spát: přes vhodné adaptéry k novorozenecké skořepinové autosedačce RECARO je možné rychlé přenesení z automobilu na kočárek - tato flexibilita bez stresu umožňuje mobilitu ve všech každodenních situacích.

Extra velká sluneční stříška

Mimořádně velká sluneční stříška s ochranou proti slunečnému záření UPF 50 a vyklopitelná sluneční clona nabízí ochranu citlivé dětské pokožky v době slunečných letních dnů nebo na první společné dovolené. Tak přináší pobyt venku radost všem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: