Reer Zábrana Puristic DL Plexi

Neohodnoceno
Značka: Reer
Zábrana Puristic DesignLine Plexi Dokonalá kombinace bezpečnosti, čistého designu a pohodlí se harmonicky sladí s vaším moderním životem Šířka plynule nastavitelná: vhodná pro šířky průchodu 76 - 96,5 cm;...
Dostupnost Na objednání
Možnosti doručení
Kód: 46031RR
3 990 Kč
Reer Zábrana Puristic DL Plexi
Neohodnoceno
Značka: Reer

Zábrana Puristic DesignLine Plexi

Dokonalá kombinace bezpečnosti, čistého designu a pohodlí se harmonicky sladí s vaším moderním životem
Šířka plynule nastavitelná: vhodná pro šířky průchodu 76 - 96,5 cm; s rozšířeními do 124,5 cm
Montážní výška: 77 cm
Barevný zabudovaný indikátor nejen usnadňuje montáž a průběžnou kontrolu, ale také bezpečnost. Extra silné akrylové sklo zajišťuje vysokou bezpečnost.

Vytvořte bezpečné prostředí
Nehoda malých dětí se stává bohužel velmi rychle. Jakmile začnou děti lézt a začnou zkoumat své okolí, je dobré pro děti nevhodné místnosti, jako je kuchyň nebo koupelna, kde jsou nebezpečná zařízení nebo čisticí prostředky, zabezpečit. Ropálené plotýnkye, léky nebo čisticí prostředky magicky přitahují děti a někdy mohou způsobit vážná zranění, jako jsou popáleniny nebo otravy. Se zábranou dveří můžete zajistit místnosti, kde se skrývá nebezpečí a tím vaše dítě chránit před zraněním. Dávejte pozor na vaše dítě!

Design se setkává s bezpečnostní
dveřní zábrana - moderní a bezpečná
Výrobky orientované na design jsou stále důležitější ve všech oblastech života. Zejména v návrhu obytných prostor, jako jsou kuchynň a obývací pokoj. Reer reaguje na tento trend a představuje řadu DesignLine: krásný design v souladu s nejvyšší bezpečností.
Extra silné plexisklo nejen zajišťuje vysokou bezpečnost, ale se svým čistým designem harmonicky zapadá do vaší moderní domácnosti.

Zábrana na dveře je flexibilní
díky adaptabilní šířce
Nastavitelná šířka 76 - 96,5 cm se optimálně přizpůsobuje šířce vašich dveří a průchodů. Díky dvěma přídavným rozšířením může být zábrana Puristic dále prodloužena o 7 cm. Pro extrémně široké průchody jsou k dispozici další rozšíření (k zakoupení samostatně). Maximálně šesti prodlouženími může být zábrana dveří prodloužena až na šířku 124,5 cm.

Bezpečnostní uzávěr zábrany
Easy Shut-lock systém s ukazatelem uzamčení
Uzamykací systém EasyShut zamezuje dětem otevření zábrany, ale pro dospělé je snadné jej ovládat jednou rukou. Malý stisk je dostatečný pro zavření a zábrana dveří se automaticky zablokuje. Barevný indikátor integrovaný do rukojeti zobrazuje vizuálně, zda je zábrana správně uzavřená a poskytuje tak ještě větší bezpečnost.

Dveřní zábrana s větší bezpečností ve tmě
díky světelné liště NightSafe
Přiložená světelná lišta NightSafe je jednoduše připevněna ke spodní části upínacího rámu. Rozsvítí se až na 12 hodin. Zajišťuje větší bezpečnost v noci.

Podrobnosti:
- variabilně nastavitelná šířka 76-96,5 cm
- s rozšířením až na 124,5
- montážní výška: 77 cm

Materiál: hliník, plast, bezpečnostní akrylové sklo
Barva: antracit

Obsah: 1 x zábrana, 2 x prodloužení, 1 x montážní sada, 1 x NightSafe

Velikost balení:
77,5 cm x 7,5 cm x 86,5 cm (š x v x h)

Vhodné pro děti do 24 měsíců

Pokud je zábrana správně nainstalován mezi dvěma čistými, suchými a stabilními povrchy, vyhovuje normě EN 1930: 2011

Poznámka:
Před montáží si přečtěte návod k použití, protože nesprávná instalace může být nebezpečná! Tato dětská zábrana nesmí být připevněna k oknu! Nesmí být použita v horní části schodiště!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: