AKCE NOVINKA
Baťůžek s vlakem 1

Stephen Joseph Baťůžek s vlakem

Kód: SJ100149
Značka: Stephen Joseph

Nádherný dětský batůžek z prošívaného materiálu. -  batůžek se zapínáním na magnet - 100% bavlna - lze prát v pračce   Rozměry: 33 cm x 35 cm.   Všechny výrobky Stephen Joseph splňují nebo přesahují přísné [...]

  Produkt není určen k prodeji.

Nádherný dětský batůžek z prošívaného materiálu.

-  batůžek se zapínáním na magnet

- 100% bavlna

- lze prát v pračce

 

Rozměry:

33 cm x 35 cm.

 

Všechny výrobky Stephen Joseph splňují nebo přesahují přísné standardy CPSIA. Především se při testování produktů zaměřují na obsah ftalátů a výrobky Stephen Joseph jsou v souladu s přísnými normami.

Stephen Joseph je společnost, která vytváří svěží a inovativní sortiment dárků pro děti.

Sortiment Stephen Joseph zahrnuje nejen deštníky, batohy, kufříky, peněženky, ale i dekorace interiéru, lahvičky, svačinové boxy a osušky.

Zářivé barvy, výjimečná kvalita a pozornost věnovaná každému detailu, produkty Stephen Joseph jsou atraktivní pro zákazníky, mladé i starší!

Výroba vysoce kvalitních, bezpečných produktů je pro Stephen Joseph již 30 let prioritou.

Navrhujeme a vyvíjíme všechny naše produkty, a testování kvality a bezpečnosti je klíčovou součástí našeho procesu. Požadujeme, aby všechny naše výrobní zařízení potvrdili, že výrobky splňují nebo překračují federální bezpečnostní požadavky. Testujeme kvalitu, odolnost, bezpečí a označování pomocí nezávislých laboratoří. Kromě toho probíhá testování výrobků náhodně, po přijetí od výrobce.


 Akce - Sleva Nuk 20 % na vše

Akce od 19. 11. do 31. 12. 2019. Slevový kód a více info zde.

Sleva Akce NUK

 Akce - Philips AVENT plní přání…

Akce od 1. 11. do 20. 12. 2019. Slevový kód a více info zde.

Philips AVENT plní přání…