MUSHIE stohovací kroužky Rustic

Neohodnoceno
Značka: MUSHIE
Mushie stohovací kroužky Mushie vytváří kombinací minimalismu, jemných zemitých a pastelových barev a čistých linií pocit harmonie. Svým nadčasovým a elegantním designem zpříjemní Mush produkty každý moment...
Dostupnost Na objednání
Možnosti doručení
Kód: MSR1002
500 Kč
MUSHIE stohovací kroužky Rustic
Neohodnoceno
Značka: MUSHIE

Mushie stohovací kroužky

Mushie vytváří kombinací minimalismu, jemných zemitých a pastelových barev a čistých linií pocit harmonie. Svým nadčasovým a elegantním designem zpříjemní Mush produkty každý moment s vaším děťátkem a udělají ho ještě výjimečnější. Mushie- prémiová designová značka pro nejmenší.

Mushie stohovací kroužky jsou zábavnou a rozvojovou hračkou pro vaše děťátko, která upoutá jeho pozornost. Stohování předmětů dětem pomáhá rozvíjet představivost, prostorové vnímání, koordinaci oko-ruka, logické myšlení a hlavně jemnou motoriku zábavnou formou. Kombinace jemných barev působí pozitivně na vizuální vnímání dítěte.

Kroužky jsou lehké a velikostí ideální pro dětské ručky. Originální design a jemné harmonické barvy stohovacích kroužků oživí každý interiér dětského pokojíčku.

- Skládání / stohování hraček rozvíjí představivost, prostorové vnímání, koordinaci oko-ruka, logické myšlení a jemnou motoriku.
- Základní dovednosti získané při stohování hraček se stávají základem pro složitější úlohy.
- Vyrobeno z polypropylenu, bez obsahu BPA, PVC, ftalátů, či jiných škodlivin.
- 100% recyklovatelné.

Vhodné od 6 měsíců.
Navrženy a vyrobeny v Dánsku.
Sada obsahuje stojan na stohování, 7 kroužků a kuličku.
Rozměry: výška věže 21 cm, průměr největšího kroužku 7 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

MUSHIE stohovací kroužky Original
500 Kč
MSR1001