Stokke Židlička Tripp Trapp® - Fjord Blue

Neohodnoceno
Značka: Stokke

Židlička Tripp Trapp je dětská židlička, ktera roste s dítětem. Od narození až do dospělosti. Používání židličky Tripp Trapp zajišťuje správné a ergonomické sezení dítěte v jakémkoliv věku. Je vyrobena z evropského masivního dřeva a má prodlouženou záruku 7 let.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 100138ST
6 249 Kč
Stokke Židlička Tripp Trapp® - Fjord Blue
Neohodnoceno
Značka: Stokke

Rodinný život

Jídelní stůl je místem, kde se rodina schází k společnému stolování a komunikaci. Židlička Tripp Trapp přináší dětem možnost aktivní účasti na tomto procesu. Díky své výškově nastavitelné konstrukci se děti mohou pohodlně podílet na jídle a komunikaci ve stejné úrovni jako dospělí. Při použití novorozeneckého setu (dokupuje se samostatně) s vámi může dítě trávit čas u rodinného stolu již od narození.

Stokke Tripp Trapp - rostoucí židlička od narození po dospělost

Správné sezení v každém věku

Důležitým aspektem každé rostoucí židličky je ergonomie. Židlička Stokke Tripp Trapp je navržena s ohledem na optimální podporu správného držení těla dítěte. Díky možnosti nastavení sedáku se děti mohou pohodlně a bezpečně posadit, což podporuje správný vývoj jejich těla a udržuje správnou polohu páteře. Možnost nastavení opěrky nohou jim poskytuje nezbytnou oporu, ale i bezpečný, nosný prostor pro svobodné přesunutí váhy, změnu polohy nebo sestoupení na zem. 3D růst židličky tedy znamená nastavitelnost třech zásadních parametrů – výšku sedáku, hloubku sedáku a výšku opěrek nohou.

tripptrapp-lifestyle

Bezpečnost a prodloužená záruka

Bezpečnost je samozřejmě klíčovým hlediskem při výběru dětské židličky. Stokke Tripp Trapp splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Kvalitní materiály a pevná konstrukce zajišťují stabilitu a odolnost, zatímco ergonomický design minimalizuje riziko pádů a nežádoucích úrazů.

Židle Tripp Trapp je vyrobena převážně z evropského bukového či dubového dřeva, z něhož některé nejlepší druhy se nacházejí ve střední Evropě a pocházejí z odpovědných zdrojů podle zásad udržitelnosti. Bukové i dubové dřevo, známé svou pevností, odolností a pružností, jsou přirozenou volbou pro výrobu nábytku, který vydrží po generace.

Židličku můžete zaregistrovat na prodlouženou pětiletou záruku. Registraci provedete na stránkách stokke.com a po dokončení registrace (zdarma) získáte celkem 7 let záruky (2 + 5 let).

Široká paleta doplňků

Díky široké nabídce hravého, praktického a funkčního příslušenství můžete židličku Tripp Trapp používat od narození, přes batole až po dospělost. K dispozici je řada trendových barev, takže si můžete vybrat židličku ideální pro váš interiér nebo dle svého vkusu.

Hlavní vlastnosti

 • funkčnost spočívá především v ergonomii a schopnosti 3D růstu spolu s vašim dítětem
 • splňuje veškeré mezinárodní bezpečnostní normy
 • vyrobena z pružného bukového dřeva nebo dubového dřeva
 • jednoduchá montáž pomocí šestibokého klíče
 • použití již od narození
 • nostnost až 136 kg
 • mnoho originálních doplňků
 • gravírování židličky - od nás zdarma k nákupu
 • široká paleta příslušenství k dokoupení, např. polštářek, baby set, novorozenecká sada, pult, bezpečnostní pásy a další

tripptrapp-colorline

Technické parametry

 • Hmotnost: 7 kg
 • Rozměry:  49x79x46 cm  (délka x výška x šířka) 
 • Materiál: bukové dřevo, bez obsahu ftalátů a bisfenolu (varianta OAK je vyrobena z dubového dřeva)
 • Židlička je vhodná pro děti od narození (při použití s novorozeneckou sadou - dokupuje se samostatně)
 • Nosnost až 136 kg

Údržba

Jídelní židlička Stokke Tripp Trapp je vyrobena z přírodního dřeva ošetřeného lakem. Nečistosty doporučujeme očistit navlhčeným hadříkem.  Použití jakýkoliv mycích prostředků se nedoporučuje. Barva se může změnit, pokud je dřevo vystaveno slunci.

Gravírování

Nechte na židličku vygravírovat jméno vašeho dětátka a vytvořte tak unikátní kousek do vaší domáctnosti. Jméno, které zvolíte bude laserově vyřezáno na opěrku zad. Vyřezané dřevo je ošetřeno speciálním olejovým nátěřem, aby vydrželo dlouhé roky. Gravírování se provádí v centrálním skladu společnosti Stokke. Z tohoto důvodu potřebujeme více času, abychom vaši objednávku zkompletovali. Prosíme, text si překontrolujte, za chyby neneseme zodpovědnost.

Podmínky pro text: maximálně 14 znaků, žádné symboly nebo speciální znaky. Mezery se počítají do limitu 14 znaků. Jméno pro gravírování prosíme uveďte při objednávce do poznámky.

Mějte na paměti, že v případě gravírování židličky Stokke Tripp Trapp nemůžete odstoupit od smlouvy a vrátit zboží v zákonné lhůtě 14 dní (§ 1837 NOZ Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy: odstavec d) o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu).

Gravírování jména na židličku Stokke Tripp Trapp

 

Jak správně nastavit vaší židličku Stokke Tripp Trapp

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Objevte dokonalý svět dětských produktů od značky Stokke, spojující eleganci a funkčnost. Ikonické produkty, jako jsou Tripp Trapp, Steps či Sleepi, jsou navrženy s důrazem na inovaci a pohodlí pro děti. S ikonickou Tripp Trapp získáváte více než jen  dětskou židličku – získáváte kousek designu, který roste s Vaším dítětem. Stokke Steps nabízí výjimečnou flexibilitu pro každý vývojový krok, zatímco postýlka Sleepi poskytuje dokonalý spánek v bezpečném a elegantním prostředí. Přineste do života Vašeho dítěte Stokke - kvalitu a péči v každém momentu.

Podobné produkty

Stokke Židlička Tripp Trapp® - Natural
6 249 Kč
100101ST
Stokke Židlička Tripp Trapp® - Whitewash
6 249 Kč
100105ST
Stokke Židlička Tripp Trapp® - Black
6 249 Kč
100103ST
Židlička Tripp Trapp® - Walnut Brown
Výprodej
6 249 Kč
100106ST
Stokke Židlička Tripp Trapp® - White
6 249 Kč
100107ST
Stokke Židlička Tripp Trapp® - Storm Grey
6 249 Kč
100125ST
Stokke Židlička Tripp Trapp® - Hazy Grey
6 249 Kč
100126ST
Stokke Židlička Tripp Trapp® dub - White Natural "Oak Natural" 495201ST
Stokke Židlička Tripp Trapp® dub - Black "Oak Black"
7 199 Kč
495202ST
Stokke Židlička Tripp Trapp® - Serene Pink
6 249 Kč
100134ST
Židlička Tripp Trapp® - Sunflower Yellow
Výprodej
6 249 Kč
100137ST
Stokke Židlička Tripp Trapp® - Glacier Green
6 249 Kč
100139ST
TrippTrapp Terracotta 2 8 RT
6 249 Kč
100140