15% sleva na značky Britax-Römer, Zopa a Cam. Kód: JARO15. Do 21.4.2024.

Vulli Sada kousátek žirafa Sophie z kolekce So'Pure (měkké a extra měkké) (vyrobené z 100 přírodního kaučuku)

Neohodnoceno
Značka: Vulli
Sada kousátek žirafa Sophie z kolekce So'Pure (měkké a extra měkké)  První kousátko vyrobené z 100% přírodního kaučuku ze stromu Hevea! Zcela přírodní, ideální ke zklidnění bolavých dásní děťátka p...
Dostupnost Na objednání
Možnosti doručení
Kód: 220110VU
599 Kč
Vulli Sada kousátek žirafa Sophie z kolekce So'Pure (měkké a extra měkké) (vyrobené z 100 přírodního kaučuku)
Neohodnoceno
Značka: Vulli

Sada kousátek žirafa Sophie z kolekce So'Pure (měkké a extra měkké) 

První kousátko vyrobené z 100% přírodního kaučuku ze stromu Hevea!

  • Zcela přírodní, ideální ke zklidnění bolavých dásní děťátka při prořezávání prvních zoubků. Bezpečná a přírodní kousátka se spoustou částí ke žvýkání (uši, růžky, nohy a kroužky).
  • Dva kroužky jsou různě strukturované a dítě si tak může vybrat v závislosti na jeho věku a potřebách, aby mu ulevily od bolavých dásní. Můžete si zvolit, která varianta je pro vaše děťátko v tomto období vhodnější.
  • Extra měkká varianta je určena spíše pro období prvního prořezávání a měkké kousátko pak přichází na řadu, když už děťátko zoubky má. Zaoblené části jemně masírují dásně a naopak drážkovité hrbolky slouží pro vystupující zoubky.
  • Kousátka jsou lehká a obě nabízí dva kroužky ke žvýkání. Děťátko je snadno uchopí i malými ručičkami a může si hrát.
  • Věk: 0 měsíců +

O žirafě Sophii:

Narodila se 25. května roku 1961, na svátek Svaté Sofie v dílně pana Rampeau,  který uvedl otáčivé modelování gumy jako nový princip výroby hraček. A jelikož tenkrát se vyráběly hračky s podobou pouze domacích mazlíčků a zvířátek z farem, exotická žirafa byla naprosto vyjímečná a svým tvarem a velikostí ideální pro malé dětské ručičky. Sophie se dodnes stále "tradičně" vyrábí prostřednictvím náročného procesu, který zahrnuje více než 14 ručních operací. Je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku z mízy stromu Hevea, který roste v Malasii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: