Vulli So'Pure kousací kroužek s mazlíkem žirafa Sophie (vyrobený z 100% přírodní gumy & organické bavlny)

Neohodnoceno
Značka: Vulli
So'Pure kousací kroužek s mazlíkem žirafa Sophie 2 v 1 – kousací kroužek s mazlíkem s motivem žirafy Sophie! Kolekce So'Pure byla vytvořena, aby přispěla k ochraně životního prostředí a nab...
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 220122VU
899 Kč
Vulli So'Pure kousací kroužek s mazlíkem žirafa Sophie (vyrobený z 100% přírodní gumy & organické bavlny)
Neohodnoceno
Značka: Vulli

So'Pure kousací kroužek s mazlíkem žirafa Sophie

2 v 1 – kousací kroužek s mazlíkem s motivem žirafy Sophie!

Kolekce So'Pure byla vytvořena, aby přispěla k ochraně životního prostředí a nabídla tak vašemu děťátku ještě bezpečnější produkty. Veškeré výrobky v této kolekci jsou vyrobeny z 100% BIO bavlny s výplní z kukuřičných vláken. Oba tyto materiály jsou velmi měkké a omezují riziko alergické reakce pro dítě.

Balení zahrnuje:

  • Kousací kroužek žirafa Sophie: Uklidňuje děťátko při prořezávání zoubků! Přírodní, vyrobený z 100% přírodní gumy a pro dítě zdravotně nezávadný, zahrnuje několik částí ke kousání (uši, růžky, kroužek, krk) se dvěma typy povrchu. Tmavé kontrastní skvrny stimulují dětský zrak.
  • Mazlík: Napomáhá uklidnit děťátko při prvních momentech, kdy zůstává samo v postýlce. Z jedné strany je sametově jemný, z druhé strany je materiál žerzej. Různé vzory napomáhají stimulovat zrak dítěte. Mazlík je lehký a snadno uchopitelný i malými ručičkami dítěte.

Údržba: Mazlíka lze prát v pračce na 40°C.
Rozměry výrobku: 240 x 240 x 140 mm
Věk: 0 měsíců +

O žirafě Sophii:

Narodila se 25. května roku 1961, na svátek Svaté Sofie v dílně pana Rampeau,  který uvedl otáčivé modelování gumy jako nový princip výroby hraček. A jelikož tenkrát se vyráběly hračky s podobou pouze domacích mazlíčků a zvířátek z farem, exotická žirafa byla naprosto vyjímečná a svým tvarem a velikostí ideální pro malé dětské ručičky. Sophie se dodnes stále "tradičně" vyrábí prostřednictvím náročného procesu, který zahrnuje více než 14 ručních operací. Je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku z mízy stromu Hevea, který roste v Malasii.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: