Vulli Svět plný překvapení

Neohodnoceno
Značka: Vulli
Ideální hračka pro spoustu zábavy! Hračka nabízí více než 9 aktivit ke stimulaci smyslů vašeho dítěte: různé materiály a tvary, jasné barvy, hudební skříňku, vibrujícího ptáčka Kiwi, kousací kroužek a mnoho...
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 230786VU
1 299 Kč
Vulli Svět plný překvapení
Neohodnoceno
Značka: Vulli

Ideální hračka pro spoustu zábavy!

Hračka nabízí více než 9 aktivit ke stimulaci smyslů vašeho dítěte: různé materiály a tvary, jasné barvy, hudební skříňku, vibrujícího ptáčka Kiwi, kousací kroužek a mnoho dalších překvapení. Dítě rozvíjí svoji jemnou motoriku a zvědavost a zároveň se baví. Hračka má univerzální háček, díky kterému ji můžete snadno kamkoliv zavěsit.

Rozměry výrobku: 220 x 180 x h 280 mm
Rozměry balení: 220 x 190 x 180 mm
Vhodné od 3. měsíce

O žirafě Sophii:

Narodila se 25. května roku 1961, na svátek Svaté Sofie v dílně pana Rampeau,  který uvedl otáčivé modelování gumy jako nový princip výroby hraček. A jelikož tenkrát se vyráběly hračky s podobou pouze domacích mazlíčků a zvířátek z farem, exotická žirafa byla naprosto vyjímečná a svým tvarem a velikostí ideální pro malé dětské ručičky. Sophie se dodnes stále "tradičně" vyrábí prostřednictvím náročného procesu, který zahrnuje více než 14 ručních operací. Je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku z mízy stromu Hevea, který roste v Malasii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: