15% sleva na značky Britax-Römer, Zopa a Cam. Kód: JARO15. Do 21.4.2024.

Vulli Zábavný míč žirafa Sophie

Neohodnoceno
Značka: Vulli
Míček se žirafou Sophie, který podporuje zájem dítěte o učení a rozvíjí jeho zvědavost! Lehký a strukturovaný míč lze snadno uchopit, zahrnuje spoustu atraktivních částí, které se pohybují podél a vydávají...
Dostupnost Na objednání
Možnosti doručení
Kód: 230788VU
829 Kč
Vulli Zábavný míč žirafa Sophie
Neohodnoceno
Značka: Vulli

Míček se žirafou Sophie, který podporuje zájem dítěte o učení a rozvíjí jeho zvědavost!
Lehký a strukturovaný míč lze snadno uchopit, zahrnuje spoustu atraktivních částí, které se pohybují podél a vydávají různé zvuky (hrkající korálky, klouzající kroužky a perličky). K rozvoji jemné motoriky dítěte napomáhá žirafa Sophie otáčející se kolem své osy nebo kocour Lazare, který se snaží chytnout vlněné klubíčko. Různé materiály a tvary pomáhají rozvíjet hmat dítěte a pestré barvy stimulují jeho zrak. Míček zahrnuje i měkké části (např. 2 měkké kroužky), které může dítě žvýkat a ulevit si tak od bolavých dásní. 

Vhodné od 6. měsíce

Rozměry výrobku: 16 x 16 x 16 cm
Rozměry balení: 22 x 17 x 16,5 cm

O žirafě Sophii:

Narodila se 25. května roku 1961, na svátek Svaté Sofie v dílně pana Rampeau,  který uvedl otáčivé modelování gumy jako nový princip výroby hraček. A jelikož tenkrát se vyráběly hračky s podobou pouze domacích mazlíčků a zvířátek z farem, exotická žirafa byla naprosto vyjímečná a svým tvarem a velikostí ideální pro malé dětské ručičky. Sophie se dodnes stále "tradičně" vyrábí prostřednictvím náročného procesu, který zahrnuje více než 14 ručních operací. Je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku z mízy stromu Hevea, který roste v Malasii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: